YağmurMüzikevi ' Yorumlarınızı Eksik Etmeyin '

Logo Tasarımları - YağmurMüzikevi ' Yorumlarınızı Eksik Etmeyin ' Sponsorlu Bağlantılar Yeni Çalışmamda sizlerleriyim yorumları alalım saygılar :angel:...

roco101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

roco101

Fotoğrafçı / Adana

Alt 26-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Çalışmamda sizlerleriyim yorumları alalım saygılar :angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 26-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ğ yi bile görmeden buraya attığına göre çok hızlı çalıştığını ve kontrol etmediğini varsayıyorum.
Muhtemelen aklında daha güzel olan bir logoyu tasarlamıştın ama pratikte başarılı olamamış.
Çok karışık ve neyin ne olduğunu anlamak güç
ve hazır vektör var.
Sil baştan yeniden çalışmanızı; çalışmaya başlamadan önce alternatif logoları incelemenizi öneririm.
Elinize sağlık !
Bu mesajdan alıntı yap

roco101

Fotoğrafçı / Adana

Alt 26-05-2011 #3
ğ yi bile görmeden buraya attığına göre çok hızlı çalıştığını ve kontrol etmediğini varsayıyorum.
Muhtemelen aklında daha güzel olan bir logoyu tasarlamıştın ama pratikte başarılı olamamış.
Çok karışık ve neyin ne olduğunu anlamak güç
ve hazır vektör var.
Sil baştan yeniden çalışmanızı; çalışmaya başlamadan önce alternatif logoları incelemenizi öneririm.
Elinize sağlık !
Peki değerlendiricem :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
pinhan7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pinhan7

Desinatör / Aydın

Alt 26-05-2011 #4
sanki bu müzik evi sadece türksanat müziğiyle ilgineliyo gibi bi hava oluşmuş ama eminim öyle deildir. internetten çok fazla örnek araştırıp kendi harmanınızı oluşturmanızı tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap

roco101

Fotoğrafçı / Adana

Alt 26-05-2011 #5
sanki bu müzik evi sadece türksanat müziğiyle ilgineliyo gibi bi hava oluşmuş ama eminim öyle deildir. internetten çok fazla örnek araştırıp kendi harmanınızı oluşturmanızı tavsiye ederim
belki işime yarayabilir:smile:
Bu mesajdan alıntı yap