Yalın - Meleklerin sözü var...

Müzik Videoları - Yalın - Meleklerin sözü var... Sponsorlu Bağlantılar Bu şarkı meleklerime armağanımdır... :angel:...

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu şarkı meleklerime armağanımdır... :angel:

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok sevdiğim bi parça olduğudan izninle araya sıkışmak istiyorum Yalın - Meleklerin sözü var...

Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2012 #3
Yaaa ama ben ama ama :angel::angel::angel: Çok mutlu oldum, teşekkür ederim kendi adıma en azından Yalın - Meleklerin sözü var...

İlk ben atlayayım hemen ne şanslıyım Yalın - Meleklerin sözü var... Yaa ama dilim tutuldu heee çarliii Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var...
Neden böyle yapıyosun Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var... Bak şımartma bu kadar sonra meleklerinle başa çıkamazsın dimedi dime Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var...

Canım arkadaşım çok teşekkür ederim, meleklerin her zaman yanındadır unutma. :angel::angel: Her ne kadar aralarında bi ben kötü kalpli olsamda, gölge gibi peşindeyim Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var...

İyi ki varsınız canım dostlarım, martin sende dahil öpüldünüz :kiss1::kiss1::kiss1:

İsim vermiyorum dostlarım belli çünkü Yalın - Meleklerin sözü var... Neyse şarkıyı görünce toparlanamadımda dağıldım birden Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var... Az daha yazarsam konuyu aşırı dağıtabilirim Yalın - Meleklerin sözü var...

Tekrar çok mutlu oldum, teşekkür ederim.:angel::angel:

tühh ilk atlayan değilmişim neyse kısmet Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var...
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-04-2012 #4
Çok sevdiğim bi parça olduğudan izninle araya sıkışmak istiyorum Yalın - Meleklerin sözü var...

Teşekkürler...
Yaaa ama ben ama ama :angel::angel::angel: Çok mutlu oldum, teşekkür ederim kendi adıma en azından Yalın - Meleklerin sözü var...

İlk ben atlayayım hemen ne şanslıyım Yalın - Meleklerin sözü var... Yaa ama dilim tutuldu heee çarliii Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var...
Neden böyle yapıyosun Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var... Bak şımartma bu kadar sonra meleklerinle başa çıkamazsın dimedi dime Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var...

Canım arkadaşım çok teşekkür ederim, meleklerin her zaman yanındadır unutma. :angel::angel: Her ne kadar aralarında bi ben kötü kalpli olsamda, gölge gibi peşindeyim Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var...

İyi ki varsınız canım dostlarım, martin sende dahil öpüldünüz :kiss1::kiss1::kiss1:

İsim vermiyorum dostlarım belli çünkü Yalın - Meleklerin sözü var... Neyse şarkıyı görünce toparlanamadımda dağıldım birden Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var... Az daha yazarsam konuyu aşırı dağıtabilirim Yalın - Meleklerin sözü var...

Tekrar çok mutlu oldum, teşekkür ederim.:angel::angel:

tühh ilk atlayan değilmişim neyse kısmet Yalın - Meleklerin sözü var... Yalın - Meleklerin sözü var...
Yerimiz geniş keyifle dinleyin arkadaşlar. Yalın - Meleklerin sözü var...

Bas topla gel. Yalın - Meleklerin sözü var...

Nunu ve Öz yeriniz her zaman baki. Yalın - Meleklerin sözü var...

Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2012 #5
Memo'cum hislerimiz karşılıklı. Senin yerin de asla değişilmeyeceklerden ve asla silinmeyeceklerden.:angel:

Teşekkür ettim.:cool:
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-04-2012 #6
Memo'cum hislerimiz karşılıklı. Senin yerin de asla değişilmeyeceklerden ve asla silinmeyeceklerden.:angel:

Teşekkür ettim.:cool:
Çok duygulandırdın beni Öz, teşekkür ederim. :angel:

Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 02-04-2012 #7
Martin dostum güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler bu şarkının anısı vardır bende biraz dokunmuş olsada iyi oldu sağolasın.. Yalın - Meleklerin sözü var...
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-04-2012 #8
Martin dostum güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler bu şarkının anısı vardır bende biraz dokunmuş olsada iyi oldu sağolasın.. Yalın - Meleklerin sözü var...
Ben teşekkür ederim LaYeR, keyfle dinleyin. Yalın - Meleklerin sözü var...

Bu mesajdan alıntı yap