Yalıtımcıya yaptığım kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Yalıtımcıya yaptığım kartvizit ...

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 09-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2. kartvizit çalışmam Yalıtımcıya yaptığım kartvizit

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

beykozlu1908 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beykozlu1908

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üstteki kıvrımlı kırmızı çizgi yerine beyaz ya da mavinin tonundan bir çizgi olabilir
alttaki kırmızı çizgiyi de tamamen kaldırıp, isim ve telefon numarasını da biraz küçük yazarsanı sorun çözülecek gibi..
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 09-03-2012 #3
üstteki kıvrımlı kırmızı çizgi yerine beyaz ya da mavinin tonundan bir çizgi olabilir
alttaki kırmızı çizgiyi de tamamen kaldırıp, isim ve telefon numarasını da biraz küçük yazarsanı sorun çözülecek gibi..
kolay gelsin
bende aynen katılıyorum size Yalıtımcıya yaptığım kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 09-03-2012 #4
kolay gelsin
bir dahakine düzeltiriz , baskıya gitti artık Yalıtımcıya yaptığım kartvizit

teşekkürler yorumunuz için
Bu mesajdan alıntı yap
bukalemunreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bukalemunreklam

Baskıcı / İstanbul

Alt 09-03-2012 #5
ya bu kartlara resim koyma alışkalığı nereden çıktı anlamıyorum ??? ne olacak 5 lıraya kart olursa resimde konur öyle ya Yalıtımcıya yaptığım kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 15-03-2012 #6
ya bu kartlara resim koyma alışkalığı nereden çıktı anlamıyorum ??? ne olacak 5 lıraya kart olursa resimde konur öyle ya Yalıtımcıya yaptığım kartvizit
Ne zararı varki resmin?? 10 tl ye tasarlıyorum en az, o da sürekli çalıştığım matbaacı olduğu için
Bu mesajdan alıntı yap

bukalemunreklam

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-03-2012 #7
kardeş yanlış anladın .. lafım sana değildi bu alışkanlık nereden çıktı diye söylendim...
kuaför ve köftecilerle başladı bu furya sonra bu hale geldi klasını yıtırdi... eskiden kart dediğin kurumsal kimlik ti şimdi tel adres ve kaat kart bıle degıl ... ben zamanında şu an türkiyenin en kaliteli maybasında çalıştım .. ve işlerimi onlara yaptırıyorum ... kalite asla değerini yitirmez.... benim uzuldugum şey neden 10 tl ye yapasın ...20 tlye yap ama kalite ifadelensin neyse kusuruma bakma sen benim ...
Bu mesajdan alıntı yap

bukalemunreklam

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-03-2012 #8
bide kartın ustune lak atmazlarmı parlak Yalıtımcıya yaptığım kartvizit allhım ya matbacılar kendi kendini bitirdi...yazık adam lar 1000 tane kartdedıklerı şeyi 6 tlye yapıyorlar tam fiyasko..
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 15-03-2012 #9
kardeş yanlış anladın .. lafım sana değildi bu alışkanlık nereden çıktı diye söylendim...
kuaför ve köftecilerle başladı bu furya sonra bu hale geldi klasını yıtırdi... eskiden kart dediğin kurumsal kimlik ti şimdi tel adres ve kaat kart bıle degıl ... ben zamanında şu an türkiyenin en kaliteli maybasında çalıştım .. ve işlerimi onlara yaptırıyorum ... kalite asla değerini yitirmez.... benim uzuldugum şey neden 10 tl ye yapasın ...20 tlye yap ama kalite ifadelensin neyse kusuruma bakma sen benim ...
Biraz daha tanınıyım inşallah o dediğin fiyatlardan vereceğim fiyatları. Ama Ankarada çok kaliteli iş yapıp benim verdiğim fiyatları verenlerde var. Piyasa meselesi, toplam masrafı 20 tl olan kartın sadece tasrıman 20 tl demek , müşteriye kabul ettirmek?
Bu mesajdan alıntı yap

bukalemunreklam

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-03-2012 #10
yanlıs anlama sakın ... sen kalite yap 1 kere zarar edersın 2 kere edersın ...sonrasında ınsanlar anlarki evet aha kerçek kart böyleymiş derler... gerçek kart kağıt larını henüz görmemiş adamlar var.. çünkü gösteren yok .....sen gösterırsen olay bite kolay gelsin kardeşim .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları