Yalnızca grafik tasarım değil üretim konusunda da teknik bilgi sahibiyim | Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yalnızca grafik tasarım değil üretim konusunda da teknik bilgi sahibiyim | Avrupa Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yalnızca grafik tasarım değil üretim konusunda da teknik bilgi sahibiyim | Avrupa Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe PhotoShop (İleri seviye) Adobe illustrator (İleri ...

Yalnızca grafik tasarım değil üretim konusunda da teknik bilgi sahibiyim | Avrupa Yakası - İstanbul
Purqatory isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Purqatory

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yalnızca grafik tasarım değil üretim konusunda da teknik bilgi sahibiyim | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe PhotoShop (İleri seviye)
Adobe illustrator (İleri seviye)
Adobe Indesign (Başlangıç)
Freehand (İleri seviye)
Corel Draw (ileri seviye)
Microsoft Office Programları

İş deneyimi ve içeriği: 2010-2014 yılları arasında açık hava reklam sektöründe hizmet veren bir reklam ajansında profesyonel grafiker olarak çalıştım. Reklam sektöründe yalnızca grafik tasarım değil üretim konusunda da teknik bilgi donanımına sahibim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstenildiği takdirde referans ve cv verilecektir.

E-posta:

Telefon: 0538 419 68 97
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yalnızca grafik tasarım değil üretim konusunda da teknik bilgi sahibiyim | Avrupa Yakası - İstanbulYalnızca grafik tasarım değil üretim konusunda da teknik bilgi sahibiyim | Avrupa Yakası - İstanbulYalnızca grafik tasarım değil üretim konusunda da teknik bilgi sahibiyim | Avrupa Yakası - İstanbulYalnızca grafik tasarım değil üretim konusunda da teknik bilgi sahibiyim | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Purqatory isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Purqatory

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2014 #3
İlan artık geçerli değildir. İlgilenen herkese çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap