Yamanlar Bilişim Logo Çalışması - Önerilere ihtiyacım var...

Logo Tasarımları - Yamanlar Bilişim Logo Çalışması - Önerilere ihtiyacım var... ...

osmandincer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandincer

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 02-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba;

Daha önce bir kaç denemede bulunup kesinlikle beğenilmemesinden sonra bir kaç reklam firması ile görüşerek (ki buna en yüksek fiyatı isteyenler de dahil) logo örnekleri yaptırdım. Ancak 'en iyisi' denecek logoda üç tane uzun dikdörtgenler prizması ve bir Y harfi vardı.

Ben üretilen yazılımların kutularında, Bilgisayarların üzerindeki silikon logolarda, baskılarda, tişörtlerde, yaka kartlarında, tabelada yani her konuda her yerde kullanılacak bir "LOGO" arıyorum. Sorunum yazı değil LOGO. Bu güzden bana logo önerileri gerekli. Kaba taslak çizimler de olabilir yapılmış tam logolar da önemli değil. Artık bunun üzerine o kadar çok düşündüm ki yaratıcılık diye bir şey zaten yoktu (zevksizim) şimdi fikir de yok..

Örneğin bunun gibi..

Bu konuda önerileri olan, fikir beyan edebilecek, örnek verebilecek yada şu logonun şu şekliyle sunu şunu da birleştirip bu tip bir şey yapabilirsin gibi tarif edebilecek olanların bu konuya cevap yazmalarını rica ediyorum.

Saygılarımla
Dinçer YAMANLAR
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dogukan2002_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukan2002_01

Grafiker / Adana

Alt 02-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle logotype çalışmaları yetenek, bilgi ve birikim isteyen çalışmalardır.yani profesyonellik şarttır.Logo dediğin şey onla onu birleştir bunla şunu birleştir gibi tarif edilecek bişey değil.
Tavsiyem profestonel bir yardım almanızdır. Burada size ücretsiz logo çizecek kişi bulamazsınız. sadece var olan bir logonun üzerinde yapıcı eleştiriler alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
osmandincer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandincer

Webmaster / İstanbul

Alt 02-08-2010 #3
Belki haklısınız ama burada şu sorun var.. Antalya'da bir kaç yere gidip logo çalışması istedim verdikleri örneklerin tümünde aynı dikdörtgenler prizması aynı şekilde kullanılmıştı. Sadece şekillerin duruşu ve renkleri farklıydı. Ciddi bir logo istiyorum bunu bedeli mukabilinde yapacak birine de ulaşabilsem olur. Maksat bu işi ciddiye alıp cidden yapacak birini bulmak.
Bu mesajdan alıntı yap
dogukan2002_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukan2002_01

Grafiker / Adana

Alt 03-08-2010 #4
O zaman forumda ilanlar kısmına logo işinizle ilgili açıklayıcı bir ilan verebilirsiniz. Eminim arkadaşlar size yardımcı olur.

*************mail adresinden bana ulaşırsanız logo konusunda size bende yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
serhado12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhado12

Grafiker / Adana

Alt 05-08-2010 #5
hiç hoş olmamış çok basit bir çalışma ggerçekten
Bu mesajdan alıntı yap
colman61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

colman61

Webmaster / Trabzon

Alt 06-08-2010 #6
bence bu logo çok basit herkez iki harfi birleştiebilir önemli olan görsellik katmak iki kelimeyi alıp yazı tipini özel yaparsanız daha güzel olur bence ve bilişim olarak görsel bi çizim katarsanız süper olur
Bu mesajdan alıntı yap
sinan0047 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinan0047

Fotoğrafçı / Mardin

Alt 07-08-2010 #7
Bu mesajdan alıntı yap
Faradrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Faradrim

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 09-08-2010 #8
Antalya'da nereye gidip logo çalışması yaptırdığınız ? X Reklam yazan bir yere mi yoksa ciddi bir grafik ajansına mı ? Örnek koyduğunuz çalışmanın ve sinan0047 koyduğu düzenlemeye yorum yapılacak bir yanı yok. Eğer profesyonel bir logo çalışması istiyorsanız serbest çalışan grafik tasarımcı yada ajans bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2010 #9

Bu durumda kopya çekmekten başka çaren kalmadı:smile:
şu ortadaki kırmızı logo senin bilişimine çok uygun yalnız tescilli o marka dikkat et
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo, yamanlar, yamanlar bilişim