yani tasarım yazı fontu

Temel Tasarım İlkeleri - yani tasarım yazı fontu ...

yani tasarım yazı fontu
asikum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

yani tasarım yazı fontu

Alt 04-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar öncelikle şunu söylüyeyim tasarımını yaptıgım gazetenin tasarımını silbaştan yeni bir şekle dönüştürmem istendi ve bende nasıl bişeyler yapacagımı bilemiyorum tasarımlarımda başlık ı impact diger metinleri ise temis den yapıyorum ama bana gazeteyi baştan aşağı değiştirmem söylenildi. bundan önce bikaçkez tasarımı değiştim ama gelim görün ki hiçbirşekilde yaranamadım (gazetem çıkan ilin en çok okunan ve tasarımı bakımından en iyi gazetesi) bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinirim form kuralları geregi gazetenin sayfasını buraya atmıyorum şimdiden önerileriniz için tşk ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 07-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya arkadaşlar kimsenin bi bildigi yok mu ya en azındam şöyle yap diyebilecek :S
Bu mesajdan alıntı yap
görselci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

görselci

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2009 #3
eğer gazeten yerel bir gazete ise ve siyah beyaz bir gazeteyse yapacagın en iyi şey gazete başlıkları ve ahber başlıklarında dikkat çekici ama aynı zamanda okunaklı karakterler bulup yeni bir yazı sitili yaratmak ve sütun çercevelirinin şekillerini alışılmışın dışında ama gözü rahatsız etmeyecek bir şekilde tasarlaman aynı zamanda alışılmış benimsenmiş görüntülerin yerini daha estetik çizgilerle süsleyebilirsin ben bukadarını söyleyebilirim başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 18-09-2009 #4
teşekkür ederim arkadaşım ama gerek kalmadı istifamı bastım yani tasarım yazı fontu geç bile kaldım ama
Bu mesajdan alıntı yap