yanmış dağ Illustrasyon

İllüstrasyon Çalışmaları - yanmış dağ Illustrasyon ...

yanmış dağ Illustrasyon
cisil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

yanmış dağ Illustrasyon

Alt 03-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop cs3 ile yaptım böyle tarzda yaptığım ilk çalışmam yorumkarınızı bekliyorum arkadaşlar...

yanmış dağ Illustrasyon
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 03-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş ama bir kaç netlik noktasına ihtiyacı var. çalışmanın tamamında fluluk var çünkü.
Bu mesajdan alıntı yap

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 03-09-2009 #3
güzel olmuş ama bir kaç netlik noktasına ihtiyacı var. çalışmanın tamamında fluluk var çünkü.
hmm evet doğru söylüyosunuz gerçekten... teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-09-2009 #4
volkanın başladığı yerlere biraz daha sarılık eklemekte fayda var diye düşünüyorum.Uzakta ki nesne kule mi?O nesne ne ise çok güzel olmuş,arka planıda çok beğendimyanmış dağ Illustrasyonelinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 03-09-2009 #5
evet haklısın biraz daha sarılık lazımış oraya.. evet kule yanmış dağ Illustrasyon teşekkür ederimyanmış dağ Illustrasyon
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 03-09-2009 #6
Biraz daha netlik olsaydı daha etkili olurdu, bize göre yanardağ daha yakın ve üzerinde çalışarak yanardağın tepe noktasındaki akan lavları daha canlı ışıltılı, yakıcı ve ayrıntılı yapabilirdin, çalışmada diğer yani dağın dışında arkasında kalan bölümü ise yine flu kalabilirdi böylelikle dağ ön plana çıkıp etkili bir görünüm kazanırdı yanmış dağ Illustrasyon Ellerine sağlık cisil..
Bu mesajdan alıntı yap

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 03-09-2009 #7
Biraz daha netlik olsaydı daha etkili olurdu, bize göre yanardağ daha yakın ve üzerinde çalışarak yanardağın tepe noktasındaki akan lavları daha canlı ışıltılı, yakıcı ve ayrıntılı yapabilirdin, çalışmada diğer yani dağın dışında arkasında kalan bölümü ise yine flu kalabilirdi böylelikle dağ ön plana çıkıp etkili bir görünüm kazanırdı Ellerine sağlık cisil..
evet haklısınız ben fluluk konusunda çok flu olmuş.. olay lav olduğu içöinde lavları ön plana çıkarmak mantıklı bencede yanmış dağ Illustrasyon teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-09-2009 #8
Gökyüzünün rengi biraz soguk olsa sanırım ilgiyi dağ'a ceker ve daha hos durur.Fluluk konusunda sende dahıl olmak uzere dıger yorum yapan arkadaslarla hem fikirimyanmış dağ Illustrasyon
Sonuc olarak güzel calısma,duzeltılırse dahada guzel olucagını dusunuyorum.Eline saglık.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 15-09-2009 #9
Bence, lavlar biraz daha açık renkte geçişli, parlak ve daha gerçekçi olabilirdi. Duman ise tam tersi; koyu yerine tam flue, ara renkler ince olarak gri ve siyah ile ara geçişler yapılabilirdi. (Yanardağın üstünde büyük ve yoğun bir duman kütlesi var, fakat lavlar tüm bölgede aynı derecede gözüküyor, ilginç yanmış dağ Illustrasyon ) İlk çıktıgı bölgede lav; daha sonra az yoğundan çok yoğuna yükselen bir duman olmalıydı sanırım mantıken yanmış dağ Illustrasyon Çünkü soğumuş bir yanardağ olsa, lavlar da katılaşmış, biraz daha mat bir renk almış olacaktı.

Lav akışları genellikle çok kızgın ve çok akışkan olup uzun akıntılara neden olurlar.

Örnek:yanmış dağ Illustrasyon

Gökyüzü güzel, aynı şekilde dağ girintileri de.(Gerçi dağlar biraz daha net ve ön planda olabilirdi yanmış dağ Illustrasyon ) Ufak ayrıntılar dışında gayet hoş olmuş, emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
ay_isigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ay_isigi

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 21-09-2009 #10
aslında biraz boğucu olmuş.renk çezimi biraz tek düze.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları