Yapı Group Logo çalışması

Logo Tasarımları - Yapı Group Logo çalışması ...

mes60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mes60

Eğitimci / İzmir

Alt 26-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar logo bir inşaat şirketi için yapılmıştır.Tüm eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.
not Yapı Group Logo çalışması isim değiştirilmiş olup gerçek değildir )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

plngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plngngr

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 26-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
windows logosunu anımsattı azıcık .. inşaattan çok bilgi işlem logosu gibi tabi firma bu logoyu kullanıyorsa o ayrı (: ama görsel olarak çok hoş ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

mes60

Eğitimci / İzmir

Alt 26-04-2011 #3
windows logosunu anımsattı azıcık .. inşaattan çok bilgi işlem logosu gibi tabi firma bu logoyu kullanıyorsa o ayrı (: ama görsel olarak çok hoş ellerine sağlık
Öncelikle çok teşekkür ederim yorumun için . Evet sanırım biraz bilişimle ilgili bir logo gibi olmuş. İlişkili olduğu konuyu yansıtmak çok önemlidir ve bu sanırım büyük eksiklik.Bundan sonra bu konuyada dikkat edicem.
Bu arada bu logoyu buraya koymamın amacı kendimi geliştirmektir.Yani yapıcı tüm eleştiri ve önerilerinize ihtiyacım var şirket logoyu kullanıyor bile osla bu eleştirilmez anlamına gelmez.Benim için buradaki grafiker tasarımcı arkadaşların önerileri çok daha önemli.
Örneğin yazı ile şeklin uyumunu sağlayamadığımı düşünüyorum.Bu konudada yönlendirmeye ihtiyacım var sanırım.
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2011 #4
Merhaba;
Öncelikle konu başlığı meteksan yapı grup logo olmalıydı

Yorumuma gelince; bence yapı grubu logosu sağlam güvenilir ve sert olmalı. O üst üste gelen 3 adet dalgalı şekil bu sağlamlığı bozmuş, bana ilk bakınca kağıt sektörünü anımsattı sanki 3 kat laminasyon yapılıyormuş havası verdi. Görsel olarak hoş olabilir ama bence sektör olorak olmamış.

İyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

mes60

Eğitimci / İzmir

Alt 26-04-2011 #5
Merhaba;
Öncelikle konu başlığı meteksan yapı grup logo olmalıydı

Yorumuma gelince; bence yapı grubu logosu sağlam güvenilir ve sert olmalı. O üst üste gelen 3 adet dalgalı şekil bu sağlamlığı bozmuş, bana ilk bakınca kağıt sektörünü anımsattı sanki 3 kat laminasyon yapılıyormuş havası verdi. Görsel olarak hoş olabilir ama bence sektör olorak olmamış.

İyi çalışmalar dilerim.
Bulut hocam söylediklerinizi sanırım anladım ve galiba haklısınız bu konuda, ama bu sorunu aşabilmek için sizce ne yapmalıyım.Yani köşeli çizgilerle oluştursaydım dahamı uygun olurdu veya parçalı şekillerden uzak durmak dahamı iyi olur ..teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 26-04-2011 #6
Bence orjinal halini koyarsanız daha iyi olur. Çünkü logo ile isim arasaında bir etkileşim varmı diye bakılması lazım.

Bu mesajdan alıntı yap
neskali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neskali

Webmaster / İstanbul

Alt 27-04-2011 #7
Çizgiler tıtırlı olmuş hocam biraz yumuşatsaydın daha iyi olur sanki Yapı Group Logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

mes60

Eğitimci / İzmir

Alt 27-04-2011 #8
Bence orjinal halini koyarsanız daha iyi olur. Çünkü logo ile isim arasaında bir etkileşim varmı diye bakılması lazım.
hocam logo ile yazı arasında gördüğünüz ötesinde bir bağ yok aynı karakter sayısında olduğu için bunu aldım.Sanırım o kısmını benim halletmem gerek.Çok teşekkürler.

Çizgiler tıtırlı olmuş hocam biraz yumuşatsaydın daha iyi olur sanki Yapı Group Logo çalışması
Aslında tıtırlı değil ama yüksek çözünürlükte kaydedip yükledim o yüzden öyle gözüküyor.eğer resmi büyütürseniz görebilirsiniz ancak bu seferde ekrana sığmayacaktır.
ilk gönderdiğim mesajı değiştirme gibi bir şansım varmı bilmiyorum eğer deiştirebilseydim yeniden yükleyebilirdim.

öneri ve düşünceleriniz için çok teşekkürler üstadlar.
Bu mesajdan alıntı yap
graphic41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphic41

Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2011 #9
logo güzel evet ama inşaat logosu gibi değil =)
Bu mesajdan alıntı yap
hasana11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasana11

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-06-2011 #10
o 3 lü S çizğiyi oval şekilde yapmayı dene O yarıda kesilsin S iy at
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları