Yapı Market Kataloğu

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yapı Market Kataloğu ...

Yapı Market Kataloğu
SoMeBoDy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SoMeBoDy

Webmaster / Balıkesir

Yapı Market Kataloğu

Alt 08-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir yapı marketin katalog çalışmasını yapacağım a4 formatında bir katalog olacak yardıma ihtiyacım var.

Firma bir yapının dış cepheden başlayarak bir inşaatta (iç-dış) ne gerekiyorsa satıyor.El makinalarına kadar.

Aklıma kapakta yapımı süren ama bir inşaat yada yarısı yapılmış diğer yarısı yapılmakta olan bir bina resmi kullanmak geldi ama uygun resim bir türlü bulamadım..

Sizce ön kapak ve arka kapakta neler yapılabilir...
İç sayfa formatında neler kullanabilirim fikirleriniz ile yarımcı olursanız sevinirm.

Şimdiden herkese teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yardımcı bulmak zor

Alt 27-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım şu an aynı sorunu bende yaşıyorum demek ki fikir verebilecek arkadaşlara zor ulaşacaz.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 27-01-2009 #3
arkadaşım şu an aynı sorunu bende yaşıyorum demek ki fikir verebilecek arkadaşlara zor ulaşacaz.
insanlar genelde kendi işleri için sıfırdan birşey oluşturup sunar ve üzerinde fikir beyan etmek ve en olurunu söylemek daha kolay bir hal alır.

Şunu söyle yap bence böle olsun şu şöyle olsunlar işin en kolayıdır. Şahsi fikrim size ilham verebilecek yol gösterebilecek çalışmaları inceleyip kafanızdakilerle birşeyler oluşturmanız.
Bu mesajdan alıntı yap
Onur DAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur DAL(36)

Eğitimci / Tokat

Alt 27-01-2009 #4
çalışmanıza uygun kaliteli görseller bulabileceğiniz birçok site mevcut bu iş biraz araştırmakla alakalı,eğer araştırıpta bulamamışsanız kendi grafik tasarım yeteneğinizi ve iç dinamiklerinizi harekete geçirseniz daha iyi olur.bu hem çalışmaya özgünlük katar hemde çalışmayı siz daha fazla benimsemiş olursunuz.bu konuda yardımcı olabileceğim birşey olursa özelden ulaşabilirsiniz sizin yerinize isterseniz bide ben araştırayım.kolay gelsin saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
katalogu, katalou, market, yap, yapi