Yapıcı eleştirileriniz benim için çok değerli

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yapıcı eleştirileriniz benim için çok değerli Sponsorlu Bağlantılar...

Hilall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hilall

Grafiker / Antalya

Alt 23-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 23-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle elinie sağlık. bir kaç önerim var. yabancı dil ögrenmek hiç bu ........ yazısını biraz daha ince ve tpiografik kullanabilirsin. 3 daire içinde bulunan yazılarıda biraz ince karakter kullan ve irazda küçült. web adresini küçült ve ortala. tel o kadar büyük mü olacak ? zeminde mavi yerine başka bir renk kullan. arkada kullandıgın ingilice hiç bu... yazısını küçült biraz. ayrıca arkada bulunan 3 kareyi farklı bir çizimle yedir tasarıma. birde farklı renklerde çalış bir kaç örnek Yapıcı eleştirileriniz benim için çok değerli bunlar sadece öneridir. kolay gelsin. Yapıcı eleştirileriniz benim için çok değerli
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-08-2008 #3
Öncelikle yapılan eleştirilerden olumlu sonuçlar çıkarırsanız bu sizin için yapıcı olacaktır.Yıkıcı eleştirlerden de olumlu şeyler üretilebilir.Logo çok başarılı ama çalışma ile bir bütünlük göstermiyor bence.Biraz daha koyu renkler denemelisiniz.Bu firmaya daha ciddi bir hava katacaktır.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Hilall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hilall

Grafiker / Antalya

Alt 23-08-2008 #4
Önerilerinizi ve eleştirilerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz çok teşekkür ederim.

İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
siberturc+ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siberturc+(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-08-2008 #5
renkler anaokulunu anımsatıyor renkleri daha değişik sert keskin tonlar kullanın....
Bu mesajdan alıntı yap
aliimren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 25-08-2008 #6
Sevimli olmuş, görünen ilk sayfaya da zemin rengi verirsen sanırım daha da şık olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 25-08-2008 #7
renkler hastanedeki afişleri anımsatıyor. afiş buramburam hijyen kokuyor ama işin ciddi eğitim yanını boşvermeyin koyu ve birbirine zıt renkler kullanın. eminim hastane havasından kurtarır çalışmayı...kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-02-2012 #8
Ogrende gor bakalim turu, bir kapak olmus. Uni hocalarinin taslaklari icin word e hazirladiklari kapak calismalarina benzemis.

Sil bastan calis
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-02-2012 #9
Biraz geç kalmadın mı freelens? Yapıcı eleştirileriniz benim için çok değerli
Gerçi yurtdışındasın, bu kadar geç yorum yapman normal. Yapıcı eleştirileriniz benim için çok değerliDYapıcı eleştirileriniz benim için çok değerli

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-02-2012 #10
Biraz geç kalmadın mı freelens? Yapıcı eleştirileriniz benim için çok değerli
Gerçi yurtdışındasın, bu kadar geç yorum yapman normal. Yapıcı eleştirileriniz benim için çok değerliDYapıcı eleştirileriniz benim için çok değerli

Dumanla haberlesirsek bu kadar oluyor kardes. Evet gec kalinmis bir yanit olmus.

Yinede boyle calismalar yapmamasi icin bir oneri gibi algilasin isterim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
benim, cok, değerli, eleştirileriniz, icin, yapıcı