yapılan çalışmayı dışarı aktaramama sorunu

Corel Draw - yapılan çalışmayı dışarı aktaramama sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhaba belki daha önce defalarca sorulmuştur bu soru. aradım bulamadım ben sorayım dedim. yıllardır bu hata ile çile çekiyorum. şuanda yine öyle oldu. canıma tak dedi ve silip ...

XXI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XXI

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 19-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba belki daha önce defalarca sorulmuştur bu soru. aradım bulamadım ben sorayım dedim.

yıllardır bu hata ile çile çekiyorum. şuanda yine öyle oldu. canıma tak dedi ve silip tekrar kurmak yada makinayı formatlamak yerine çözüm yoluna başvurmak istedim.

şuan daha işe başlamadan önce farkettim. genelde işin souna gelip tam kaydederken karşılaşıyordum bu sorunla, ve tüm emeğim boşa idiyordu.

sıkıntım şu;

corelde yapılan hiç bir dosyayı dışarı çıkaramıyorum yani "print save send export save as" vs.. hiç bir şekilde kaydetmeme izin vermiyor.
programı kaldırıp tekrar yükleyince çözüm oluyordu bana.

bunu düzeltmeyi bilen varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Evet, haklısınız defalarca sorulmuş ve defalarca aynı yanıt verilmiştir.

Kurduğunuz program deneme sürümü, dolayısıyla da süresi geçince bu saydığınız temel işlemler aktifliğini yitirmiş.
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2010 #3
aynı sorun bende de vardı yeniden yükledim
Bu mesajdan alıntı yap
XXI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XXI

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 24-07-2010 #4
fakat durum şu ki programı kurduktan bir kaç gün sonra böyle sıkıntı çıkarıyor. ama deneme süresi 30 gün. başka bir sorundur muhtemelen. neyse önemli değil ben yine bildiğim yoldan gittim. format yapılan çalışmayı dışarı aktaramama sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

düzeltmek istersen

Alt 24-07-2010 #5
orjinal program almayı dene yada bilgisayarı formatlayıp tekrar programı kurman gerekir
Bu mesajdan alıntı yap
soresger2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soresger2121

Grafiker / Diyarbakır

Alt 17-11-2010 #6
Daha öncede yazdım crack işlemini yapan kardeşim aktivasyonu yapmamış o yüzden öyle oldu. Bende kurdum öyle oldu sildim bir daha kurdum düzeldi bir kaç gün sonra yine öyle oldu bir şeyleri eksik yaptığımın farkındaydım elimdeki corel x4 le gelen kurulum aparatlarını yapılan çalışmayı dışarı aktaramama sorunu (isimlerini söylemiyim) kullanıp tekrar kurdum oldu. 3 aydırda bir sorun yok İyi kurunyapılan çalışmayı dışarı aktaramama sorunu Bir de şöyle bişi var nerden temin etmişseniz bunun crack veya bilmem neyini yapanlar değişik kişiler eksik dosyalarla aktivasyonun yapmış olabilirsiniz. Tıpkı oyun cracklerini yapan razor1911,reloded,skıdrow vb. bazıları hatalı çıkıyor. Yinede herşeyin sağlamı orjinalidir. Ama cracklide kullanılmayacak diye bir şey yok kullanan kullanıyor.
Bu mesajdan alıntı yap