Yapılan organizasyonu şikayet etmek?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Yapılan organizasyonu şikayet etmek? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir web tasarım yarışması var ve uluslararası, yani resmi bir yarışma. Web sitesinde yarışma şartları ve iletişim formu mevcut. Şartlar yerine getirilmiyor, iletişim formundan birşey yazdığımda geri ...

aNKa* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aNKa*

Webmaster / Ankara

Alt 01-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir web tasarım yarışması var ve uluslararası,
yani resmi bir yarışma.

Web sitesinde yarışma şartları ve iletişim formu mevcut.
Şartlar yerine getirilmiyor, iletişim formundan birşey yazdığımda geri dönüş yapılmıyor. Mail attığımdada cevap gelmiyor. Yarışmada finalistler açıklanmadan önce ön finalistlerin açıklanıp 1 gün tekrar değerlendirme başvurusu olması gerekiyor ama onuda yapmadılar. Doğrudan finalistleri açıkladılar (3 gün geçikmeli ve sitede duyuru bile yapmadılar).

ve ben bu yarışmayı (organizasyonu) şikayet etmek istiyorum.
Nereye ne şekilde başvurmalıyım ?

Şimdiden herkese teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

soan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soan

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sen kendi ülkende olan yarışma organizasyonlarından haberdar mısın en son tpao faciası atlattık Yapılan organizasyonu şikayet etmek?)))
Bu mesajdan alıntı yap