Yapım klavuzu çizdirilecektir. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yapım klavuzu çizdirilecektir. - İstanbul ...

Tnm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tnm

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yapım klavuzu çizdirilecektir.

Program/Seviye: Çizim işine uygun herhangi bir programın iyi seviyede bilinmesi yeterlidir.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tüm forum üyelerine selamlar;
Bir uçak modelinin parçalarını eldeki numuneye bakarak izometrik perspektif olarak çizecek yarı zamanlı veya freelancer grafiker/teknik ressam/ilüstratör arayışımız mevcuttur. Yerimiz İstanbul Beylikdüzündedir. Aşağıdaki linkte yapılacak işin benzer bir örneğini görebilirsiniz. A4 ebadında tahminen 3-4 sayfalık bir iş. Yapılacak iş matbaada bastırmaya uygun formatta teslim alınacaktır. Ücret 500TL ve iş bitiminde nakit olarak verilecektir.

Saygılarımla.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yapım klavuzu çizdirilecektir. - İstanbulYapım klavuzu çizdirilecektir. - İstanbulYapım klavuzu çizdirilecektir. - İstanbulYapım klavuzu çizdirilecektir. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 03-05-2013 #3
siz en iyisi bastıracağınız matbaaya çizdirin. hem parada istemezler Yapım klavuzu çizdirilecektir. - İstanbul
topkapı matbaacılarda sayfa tasarımı 10 tl... 5 dk.ya çizerler
mekonizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mekonizma

Matbaacı / İstanbul

Alt 03-05-2013 #4
İzometrik perspektif çizimden bahsediyo gelişi güzel çizim isteyeceğinin sanmam
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 03-05-2013 #5
ilanınızla ilgileniyorum ancak o fiyata olmaz fiyatı tekrar değerlendirin derim, ayrıca başlangıç için ön ödeme yapılması gerekir, ben çizime başlıyorum, ya da hadi başla işi bitirince parayı al, demekle olmaz, ön ödeme yapılsın ki işi aldığımı bileyim.
********* adresinden ulaşabilirsiniz