yapmış olduğum kahve ambalajı paylaşmak istedim

Ambalaj Tasarımı - yapmış olduğum kahve ambalajı paylaşmak istedim ...

du_rock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

du_rock

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 26-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]C:\Users\özdemir\Desktop\duygu kahve.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sizin bilgisayarınızdaki bir dosyayı biz göremeyiz... aşağıda yararlı bağlantılardan foruma resim yüklemekle ilgili bilgiyi bulabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-12-2008 #3
imagestock.com a ücretsiz upload imkanı var sanırım...
resim eklemeyi anlamışsınız.. ama upload etmemişsiniz yapmış olduğum kahve ambalajı paylaşmak istedim
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2008 #4
Forum da kullanmak için imageshack.us' a resim yüklemek aslında çok basittir. Şimdi aşağıda anlatacağım adımları tek tek uygularsanız, sornsuz bir şekilde resminizi yükleyip yayınlaya bilirsiniz.

Öncelikle www.imageshack.us adresine giriyoruz. Ardından
birinci resimdeki 1 numaralı kırmızı ok un göstermiş olduğu "Gözat" (browse...) yazan buton a tıklıyoruz.

Bu işlemi yaptıktan sonra da ikinci resmimizdeki gibi resim dosyamızın olduğu klasörümüze gidip resmi seçtikten sonra "Aç" butonuna basarak resmimizi yüklemeye başlamak için siteye resim dizinimizi vermiş oluyoruz.

Aşağıdaki resimde gördüğümüz "host it!" e tıkladıktan sonra resmimizin siteye yüklenmesini bekliyoruz.

Bu işlem bittikten sonra imageshack.us' a resmimizi yüklemiş oluyoruz. Şimdi sırada resmimizi forum a göndermek için gerekli olan linkte ( bağlantı). Bu bağlantıyı da resmimizde gördüğümüz "+ Show Advenced Linking" yazan bağlantıya tıklıyoruz.

Bu işlemden sonra en altta "Direct link to image" sekmesi açılacaktır. Buradaki bağlantı adresini kopyalayarak forumda ki mesaj yazdığımız ekrana geri dönüyoruz.

Artık forumda resmimizi yayınlamak kaldı bunun için mesaj yazdığımız alandaki image yükleme butonuna tıklamamız gerekmekte.

Artık resmimizi mesaj alanımıza göndermekte sıra bu işlemde de çıkan menude http:// yazan yere imgeshackten kopyalamış olduğumuz link i yapıştırıyoruz ve ardından da ok butonuna basıyoruz.

Bu işlemde bittikten sonra artık mesajımızı forum a gönderebiliriz. Gönderdiğimiz mesajda eğer resmimiz aşağıdaki gibi görülüyorsa hiç bir sorun olmadan resmimizi yayınlamış oluruz. İyi forumlar.

ÖNEMLİ NOT: Yüklemek istediğiniz grafiğinizin RGB olmasına dikkat ediniz. Eğer CMYK çalışmışsanız mutlaka RGB ye dönüştürünüz. Aksi bir durumda resminiz görünmeyecektir.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-12-2008 #5
Adam bilgisayarındaki dosyaya link vermiş yapmış olduğum kahve ambalajı paylaşmak istedim yolun başındayken alternatif mesleklere yönelmeni tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
HardNRoll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HardNRoll

Grafiker / Antalya

Alt 29-12-2008 #6
ahahahahhahahahahahah yapmış olduğum kahve ambalajı paylaşmak istedim
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2008 #7
Adam bilgisayarındaki dosyaya link vermiş yapmış olduğum kahve ambalajı paylaşmak istedim yolun başındayken alternatif mesleklere yönelmeni tavsiye ederim.
Herkes hatalı bir takım şeyler yapabilir. Bu şekilde yorum yapmanız hatalı resim yüklemekten daha fazla hata unsuru barındırıyor.

ahahahahhahahahahahah yapmış olduğum kahve ambalajı paylaşmak istedim
Ne demek istediniz?
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 03-01-2009 #8
evet arkadaşlar, biraz ayıp olmuyormu herkes hata yapabilir, kimsenin şefkini kırmaya hakkımız yok, hatasız kim var ??? Gülme Komşuna Gelir Başına ...
Bu mesajdan alıntı yap
HardNRoll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HardNRoll

Grafiker / Antalya

Alt 05-01-2009 #9
ben hataya gülmedim, yalnızca arkadaşın yorumuna güldüm. tabikide kimse anasının karnında öğrenmiyor. eğer benim gülmem, arkadaşımıza negatif elektrik verdiyse özür dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ambalaji, istedim, kahve, oldugum, paylasmak, yapmis