Yaprak Billboard çalışması görüşlerinizi bekliyorum

Afiş Tasarımı - Yaprak Billboard çalışması görüşlerinizi bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar...

h6soft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h6soft

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 16-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 18-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
karışık bir çalışma olmuş, yazılarıda renkgarenk yerine güsel bir renk verebilirsin. resimlerde çok dağını bence üzerinde birazdaha çalış.
Bu mesajdan alıntı yap
grafik1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik1

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-01-2008 #3
Kompozisyonun cok daginik,font HP ye uygun degil,bence daha duzenli olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
embuhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

embuhan

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 18-01-2008 #4
arkadaşım çalışma hiç hoş değil, çok karışık olmuş. Bende kahramanmaraşlıyım bende bilbort tasarımı yapıyorum arasıra, Mesela vatan tıp merkezinin bilbortlarını benyapıyorum. bu hafta asılacak. bir bak istersen, yazılar çok karışık üzerinde biraz daha çalışman gerekiyor bence,
Bu mesajdan alıntı yap
h6soft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h6soft

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 19-01-2008 #5
arkadaşım çalışma hiç hoş değil, çok karışık olmuş. Bende kahramanmaraşlıyım bende bilbort tasarımı yapıyorum arasıra, Mesela vatan tıp merkezinin bilbortlarını benyapıyorum. bu hafta asılacak. bir bak istersen, yazılar çok karışık üzerinde biraz daha çalışman gerekiyor bence,
Evet farkındayım karışık bir çalışma oldu ama zaten ben de grafiker değil, yazılımcıyım. Arkadaşlar grafik konusunda ben sadece kendimi yetiştirdim. Hiçbir şekilde ders almadım. Yapacağım veya yapmam gereken asıl şey için bana fikir verip beni yönlendiriniz ki daha güzel bir tablo çıksın ortaya... Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu da son hali.

Bu mesajdan alıntı yap
crissis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crissis

Grafiker / Eskişehir

Alt 19-01-2008 #6
dijital fotoğraf makinesinin önündeki görselin ne olduğu anlaşılmıyor. bununlar birlikte logodaki kabartmayı kaldırıp arkadaki yaprakların opaklığını düşürürsen belki biraz daha güzelleşir. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
koko_mac1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koko_mac1

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-01-2008 #7
yazılar basit kalmış sanki...fakat yinede güzel
Bu mesajdan alıntı yap
erdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 22-01-2008 #8
Çok renkli karışık bence bilboard dediğin bi bakışta anlatmak istediğini karşısındakine geçirmeli çünkü önünden geçen durup okumaz bi kere bakar buna göre tasarım yapmalısın bence...
Bu mesajdan alıntı yap
pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2008 #9
erdesign arkadaşımın dediklerine katılıyorum. Bilboard sade ve çabuk anlaşılabilir olmalı. Bence dışarıya çıkıp bilboardlara bir göz at. Fikir istersin bence zeminde tek renk kullan hatta üzerinde resim varsa beyaz bile kalabilir yazılar daha çarpıca ve okunabilir halde olmalı öyle köşeye sıkıştırılmış rengarenk yazılar olmaz vede okunmaz
Bu mesajdan alıntı yap
aman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aman

Grafiker / Karaman

Alt 23-01-2008 #10
çok karısık bencede zaten bılbord oldugu için sadelık daha anlasılır olur benım gorusum yapraklarda karıstırmış bıraz onları kaldır ıstersen zayen logo yaprak pc ekranındada var sen bılırsın yınede
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
billboard, almas, grlerinizi, bekliyorum