yaprak illüstrasyon çalışması...

İllüstrasyon Çalışmaları - yaprak illüstrasyon çalışması... Sponsorlu Bağlantılar illüstrasyon çalışması olarak ilk denemelerimdendi umarım beğenirsiniz...

grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 16-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illüstrasyon çalışması olarak ilk denemelerimdendi umarım beğenirsinizyaprak illüstrasyon çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 16-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hangi programda yaptınız çalışmayı bilgi vermeyi unutmuşsunuz.
Yaprağın ortadaki damarını daha inceltmelisiniz.Birde yaprak şekli olmamış kenarları. Çok girintili çıkıntılı çizmişsiniz. Onları düzeltirseniz oldu bu iş :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-04-2009 #3
yaprak illüstrasyon çalışması... referans fotosuyla bir bağlantı kuramadım..Ama çalışmaya devam..
Bu mesajdan alıntı yap

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 16-04-2009 #4
Hangi programda yaptınız çalışmayı bilgi vermeyi unutmuşsunuz.
Yaprağın ortadaki damarını daha inceltmelisiniz.Birde yaprak şekli olmamış kenarları. Çok girintili çıkıntılı çizmişsiniz. Onları düzeltirseniz oldu bu iş :wink:

hım haklısınız evt yazmayı unutmuşumyaprak illüstrasyon çalışması...çalışmayı illüstratör c s3 de çizdim..photoshop cs 3 de renk ton ayarlarını yaptım..kenarlarının girintili olmasının sebebi aslında çalışma nın daha devamı olmasıydı..yani ordan toprak parçaları gelio o yüzden öle olduyaprak illüstrasyon çalışması...tşk edrm yorumlarınız içinyaprak illüstrasyon çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-04-2009 #5
yaprak illüstrasyon çalışması... referans fotosuyla bir bağlantı kuramadım..Ama çalışmaya devam..
Referans fotoğrafında yaprağın ana damarını incelemiş olabilir diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 16-04-2009 #6

evt bende kuramıyorum ama destek olsun diye tonlarından yararlanmak içindi biraz kendim de kattım bişileryaprak illüstrasyon çalışması...tşk ederm yorum içinyaprak illüstrasyon çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 16-04-2009 #7
Ana damar biraz kalın olmuş,ayrıca biraz kıvrımlı olmalıydı bence.Ve yaprak üzerindeki dokuları işlemeliydiniz.Dana önce bende 2 yaprak çizmiştim,küçük daireler çizerek yaprak dokusunu vermeye çalışmıştım ve işe yaramıştı.Aslında küçük bi kaç detayıda uygularsanız daha güzel olucaktır.Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 16-04-2009 #8
Ana damar biraz kalın olmuş,ayrıca biraz kıvrımlı olmalıydı bence.Ve yaprak üzerindeki dokuları işlemeliydiniz.Dana önce bende 2 yaprak çizmiştim,küçük daireler çizerek yaprak dokusunu vermeye çalışmıştım ve işe yaramıştı.Aslında küçük bi kaç detayıda uygularsanız daha güzel olucaktır.Ellerinize sağlık.
haklısınız eksiklerim var tabiki umarım hepsini çözücemyaprak illüstrasyon çalışması...tşk ederim yorumunuz için..
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 16-04-2009 #9
Arkadaşlara katılıyorum.Bence ilk çalışmalar için iyi eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 16-04-2009 #10
Arkadaşlara katılıyorum.Bence ilk çalışmalar için iyi eline sağlık

tşk ederim aslıyaprak illüstrasyon çalışması...bu site sayesinde çalışmalarımı daha da ilerleticem inşyaprak illüstrasyon çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları