Yaprak

İllüstrasyon Çalışmaları - Yaprak ...

Yaprak
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Yaprak

Alt 17-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaprak

Kullanılan Program: Photoshop Cs3
Çalışma süresi:4 saat

Düzeltme:

Yaprak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş emeğine sağlık ama keşke arka planıda güzel bir çizimle tamamlayıp gözümüzü doyursaydın şaka şaka iyi boyle emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2009 #3
Sanırım işaretlediğim yer gözünden kaçmış olmalı.O kadar kalın bir damardan sonra incelmesi lazım..veya direk şekilde o kalınlıkta biten damar yoktur...Yinede güzel bir çalışma..
Yaprak
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 17-02-2009 #4
güzel olmuş emeğine sağlık ama keşke arka planıda güzel bir çizimle tamamlayıp gözümüzü doyursaydın şaka şaka iyi boyle emeğine sağlık
Teşekkür ederim yorumun için,arkaplanda başka bi çalışma olduğunda biraz daha kalabalık gibi görüntü oluyordu,o zaman dahada rahatsız ediciydi.

Sanırım işaretlediğim yer gözünden kaçmış olmalı.O kadar kalın bir damardan sonra incelmesi lazım..veya direk şekilde o kalınlıkta biten damar yoktur...Yinede güzel bir çalışma..
Yaprak
Yaprak Evet kesinlikle gözümden kaçmış,yaprağın dokularını çizmek oldukça yorucuydu zaten bi yerden sonra gözlerim seçememeye başlamıştı,hemen düzeltiyorum teşekkür ederim bu arada beğendiğiniz için.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2009 #5
Rica ederim..Sonuçta her çalışma bir yerde takdiri hakeder..
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2009 #6
aslında ben bunların soylemeden gecmek istemiştim ama creedwar'ın dıkkatınden kaçmamış
damarları inceltirsen eminimki dahada başarılı olacaktır arka plana gelice sadece çalışmanın başarısına bi atıfta bulundum, boyle bir çalışmayı sunan siz bilgilknur bize dahada kaliteli sunumlar yapacağınızı gostermiş oldunuz güzel çalışmalarınızı beklıyorum tekrar tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 17-02-2009 #7
Gerekli düzenlemeyi yaptım,inşallah bu kez biraz daha iyi olmuştur.
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2009 #8
ilknur creedwar'ın söylediği ayrıntıyı yaptıktan sonra daha güzel olmuş ama ben Rüzgar ALPARSLAN'ın yaptığı şakayı ciddi olarak söyleyeceğim sana. arkaya ufak hareketler yapsaydın bence. ve bir öneri daha..
bir yaprağın üstünde şirin bir tırtıl veya uğur böceği illüstrasyonu da çizmelisin bence.. veya bir kelebek.. ama hazır brush değil. bu şekilde çizmelisin. çok şirin olur bence. farklı bir renkle göz doldurur.. diğer çalışmalarına oranla ışığı gölgeyi daha iyi yapmışsın..
tebrik ederim.
başarılar dilerim :blush:
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 17-02-2009 #9
ilknur creedwar'ın söylediği ayrıntıyı yaptıktan sonra daha güzel olmuş ama ben Rüzgar ALPARSLAN'ın yaptığı şakayı ciddi olarak söyleyeceğim sana. arkaya ufak hareketler yapsaydın bence. ve bir öneri daha..
bir yaprağın üstünde şirin bir tırtıl veya uğur böceği illüstrasyonu da çizmelisin bence.. veya bir kelebek.. ama hazır brush değil. bu şekilde çizmelisin. çok şirin olur bence. farklı bir renkle göz doldurur.. diğer çalışmalarına oranla ışığı gölgeyi daha iyi yapmışsın..
tebrik ederim.
başarılar dilerim :blush:

Teşekkür ederim canım. Senin emeğin çok fazla bende,bunun içinde ayrıca teşekkürlerYaprak
Bu mesajdan alıntı yap
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2009 #10
Merhaba İlknur,

Çalışmadan daha güzeli hırslı olman ve kendini kısa sürede geliştirmen, Böyle devam et. İnanıyorum ki yakın zaman içerisinde çok daha detaylı ve kaliteli çalışmalarını da göreceğiz.

Çalışmana gelince, güzel olmuş, arkadaşlar zaten hatalı olan kısımlarını paylaşmışlar, onun haricinde çalışman başarılı..

Emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları