yaprak test hazırlayacağım...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - yaprak test hazırlayacağım... ...

tatanka82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tatanka82

Eğitimci / İstanbul

Alt 06-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba ben 3.sınıf yaprak testleri hazılayacağımda; bunun dizaynı baskısı basımı nasıl oluyor... kendim bi programla hazırlayıp matbaalarda bastırabilirmiyim? Yada tüm bunlar yapan matbaalar var mı? bana ne kadara mal olur? ilgili arkadaşların yardımını bekliyorum teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

kendin programla hazırlayabilirsin tabi

Alt 06-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar merhaba ben 3.sınıf yaprak testleri hazılayacağımda; bunun dizaynı baskısı basımı nasıl oluyor... kendim bi programla hazırlayıp matbaalarda bastırabilirmiyim? Yada tüm bunlar yapan matbaalar var mı? bana ne kadara mal olur? ilgili arkadaşların yardımını bekliyorum teşekkürler...
bu senin tasarımdan ne kadar anladığına ve hangi programları kullandığına bağlı corel draw-illustratör-freehand vb programlarda hazırlayabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
tatanka82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tatanka82

Eğitimci / İstanbul

Alt 08-07-2009 #3
corel draw çok az biliyorum. peki fiyat hakında bilgisi olan varmı?
Bu mesajdan alıntı yap