Yaprak Test Tasarımım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yaprak Test Tasarımım ...

Yaprak Test Tasarımım
mdgaziler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mdgaziler

Eğitimci / Mersin

Yaprak Test Tasarımım

Alt 12-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kendi hazırladığım sorular için yaptığım yaprak test tasarımım. Grafik işini profesyonel olarak yapmıyorum. Bu çalışmayı Corel Draw x5'te hazırladım. Sorularımı matematik dersi anlatırken kullanıyorum. Görsel olarak etkili bir çalışmanın ortaya çıkması için yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mdgaziler

Eğitimci / Mersin

Alt 12-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://www.imageto.org/gorsel/kZEC.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 12-03-2012 #3
profesyonel olarak yapmıyorsanız olmuş dahada birşeye gerek yok bence Yaprak Test Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap

mdgaziler

Eğitimci / Mersin

Alt 12-03-2012 #4
profesyonel olarak yapmıyorsanız olmuş dahada birşeye gerek yok bence Yaprak Test Tasarımım
teşekkür ederim. peki profesyonelce olsaydı nasıl olmalıydı? gelecek sene belki yaprak test kitabı olarak basımını yaptırabilirim Yaprak Test Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 12-03-2012 #5
teşekkür ederim. peki profesyonelce olsaydı nasıl olmalıydı? gelecek sene belki yaprak test kitabı olarak basımını yaptırabilirim Yaprak Test Tasarımım
Profesyonelce olsaydı eğer bir grafiker arkadaşla anlaşıp yaptırmış olurdunuz. Hem belkide kitap tasarımıda yapardı size. Yaprak Test Tasarımım Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 12-03-2012 #6
güzel olmuş ne denebilirki fazla abartıya gerk yok nede olsa iç sayfa kapak olsaydı daha çekici olması gerekirdi ama iç sayfa olduğu için soruların yazı puntoları okunurluğu iyi yukarıyı çarşamba pazarına çevirmeye gerek yok soru çözen kişinin gözü sürekli olarak oraya kaymasın fazla karmaşık ve dikkat çekici olmasın nacizane fikrim Yaprak Test Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap

mdgaziler

Eğitimci / Mersin

Alt 12-03-2012 #7
güzel olmuş ne denebilirki fazla abartıya gerk yok nede olsa iç sayfa kapak olsaydı daha çekici olması gerekirdi ama iç sayfa olduğu için soruların yazı puntoları okunurluğu iyi yukarıyı çarşamba pazarına çevirmeye gerek yok soru çözen kişinin gözü sürekli olarak oraya kaymasın fazla karmaşık ve dikkat çekici olmasın nacizane fikrim Yaprak Test Tasarımım
düşünceniz için çok teşekkür ederim. bende sizin gibi düşünerek hazırlamıştım.
Bu mesajdan alıntı yap

mdgaziler

Eğitimci / Mersin

Alt 12-03-2012 #8
Profesyonelce olsaydı eğer bir grafiker arkadaşla anlaşıp yaptırmış olurdunuz. Hem belkide kitap tasarımıda yapardı size. Yaprak Test Tasarımım Saygılar.
aslında profesyonelce olması için anlaşmayı da düşünmedim değil. sanırım çalışma istekleri için forumda bir bölüm var. oradan da konu açarak bu şekilde bir çalışma satın almak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap