yaprtak test

Corel Draw - yaprtak test ...

yaprtak test
fırfır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fırfır(39)

Eğitimci / Rize

Alt 11-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam yeni üyeyim coreli yeni yeni öğreniyorum yaprak test hazırlama hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.yani biri bana yaprak test nasıl hazırlanır anlatsın canım.

selam benim aslında tam olarak öğrenmek istediğim yaprak test hazırlarken sorularıda corelde mi yazıyorlar yanı bi kopyala yapıştır mantığımı var acaba vaya daha da açarsak elimde bulunan 30 matematik sorusunu yaprak test şeklinde nasıl yazabilirim acil yardım edin lütfen

merhaba ben coreli henüz hiç bilmiyorum desem yeridir.deneme yanılma yöntemiyle kurcalayarak bişeyler öğrenmeye çalışıyorum. yaprak test hazırlamak için kağıt ölçüleri nedir hangi kağıt tipi olmalı vs...............
özetle sizden yaprak test hazırlama hakkında özet bilgi alabilirmiyim .teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

puhuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

puhuma

Eğitimci / Bursa

Alt 13-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoşgeldin. yaprak testleri için ideal ebat: 21x29.7 (a4) kağıdın cinsi: isteğe göre, 1. hamur, 2. hamur, 3. hamur... Elinde test örneği varsa, corele dışardan (word vb) copy-paste da yapabilirsin, yazabilirsin de..
Bu mesajdan alıntı yap
fırfır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fırfır(39)

Eğitimci / Rize

Alt 13-11-2007 #3
çok teşekkür ederim elimde ornek yok ama bakalım uğraşacağim biraz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yaprtak, test