yaptığım iş açılmıyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - yaptığım iş açılmıyor ...

yaptığım iş açılmıyor
oktay46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktay46

Matbaacı / Kahramanmaraş

yaptığım iş açılmıyor

Alt 23-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba. cdr 12 de yaptıgım yüzlerce iş, bugün açamıyorum, sadece cdr simgesi olarak görünüyor işler arşivde... tıklayıp açıyorum boş bir sayfa, ne yapacam şaştım kaldım bi yardım lütfen....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar merhaba. cdr 12 de yaptıgım yüzlerce iş, bugün açamıyorum, sadece cdr simgesi olarak görünüyor işler arşivde... tıklayıp açıyorum boş bir sayfa, ne yapacam şaştım kaldım bi yardım lütfen....
bir üst versiyonda açmaya çalışın, bundanda sonuç alamazsanız eğer, tekrar buradan iletişime geçebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap

oktay46

Matbaacı / Kahramanmaraş

Alt 23-06-2011 #3
cdr12 de yaptıgım işler, x3 de ve x5 de açılmıyor,denedım.
import ettım yıne acılmadı
farklı kaydet deyıp cmx olarak denedım, sayfada kaydedecek yada yazdıracak bırsey yok dıye uyarı verdı,
farklı ısımle kaydettım yıne bos acıldı, hıc acmadan pdf ye cevırdım yıne bos, dırekt yazdır dıyorum yıne bos cıkıyo. ne edecegımı gercekten sasırmıs durumdayım yaptığım iş açılmıyor yılların emeği işler var çünkü, 10 - 20 parça da değil .. yaptığım iş açılmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-06-2011 #4
Corel'i kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi? Açılmayan dosyalardan birini yüklerseniz dosyada da sorun olup olmadığına bakabiliriz ...
Bu mesajdan alıntı yap

oktay46

Matbaacı / Kahramanmaraş

Alt 23-06-2011 #5
Corel'i kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi? Açılmayan dosyalardan birini yüklerseniz dosyada da sorun olup olmadığına bakabiliriz ...
pc'ye zaten yenı format çekilmiş, ondan sonra oldu bu olay... iki hafta bi izin yapalım dedik, dönüşte karşılaştıgımız olaya bakın ya yaptığım iş açılmıyor msn adresınızı gonderırmısınız bana özelden, size mail olarak atayım bi örnek..
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2011 #6
pc'ye zaten yenı format çekilmiş, ondan sonra oldu bu olay... iki hafta bi izin yapalım dedik, dönüşte karşılaştıgımız olaya bakın ya yaptığım iş açılmıyor msn adresınızı gonderırmısınız bana özelden, size mail olarak atayım bi örnek..

buuraya yükleyin bir dosyanızı hepberaber bir bakalım , sorun tamamiyle sizdeki corelden kaynaklanıyor ama yinede bakmakta fayda var, buyrun yükleyin herhangi bir cdr.yi çözüm üretelim.
Bu mesajdan alıntı yap

oktay46

Matbaacı / Kahramanmaraş

Alt 23-06-2011 #7
yaptığım iş açılmıyor başka bir yere kopyalamaya, rar dosyası yapmaya izin vermiyor.

" diskin dolu yada yazmaya karşı korumalı olmadıgından ve dosyanın şu anda kullanımda olmadıgından emin olun " dıye bı uyarı verıyor...
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2011 #8
yaptığım iş açılmıyor başka bir yere kopyalamaya, rar dosyası yapmaya izin vermiyor.

" diskin dolu yada yazmaya karşı korumalı olmadıgından ve dosyanın şu anda kullanımda olmadıgından emin olun " dıye bı uyarı verıyor...
benim size tavsiyem corel 12 cd sini takın program ekle/kaldırdan repair ( onarım ) seçeneği ile corel bileşenlerinin yeniden yapılandırılmasını sağlayın,
çözüm olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

oktay46

Matbaacı / Kahramanmaraş

Alt 24-06-2011 #9
benim size tavsiyem corel 12 cd sini takın program ekle/kaldırdan repair ( onarım ) seçeneği ile corel bileşenlerinin yeniden yapılandırılmasını sağlayın,
çözüm olacaktır.
denemekte fayda var, zaten yapacak çok bişeyım kalmadı... herseyı denedım..
Bu mesajdan alıntı yap