yaptıgım çalışmayı kayıt etmeden kapatım

Freehand - yaptıgım çalışmayı kayıt etmeden kapatım ...

sepultura6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sepultura6

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşalr freehanda da yaptıgım çalışmayı kayıt etmeden kapatım baya uraşmıştım çok uzun onu bulma imkanım varmı sistemde vs. yardımcı olursanız sevınırım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer kaydetmeden kapattıysanız geri dönüşü yok. Sadece şunu deneyebilirsiniz sanmam olacağını ama file menüsünden open recent diye bir seçenek var orada çalışmanızın ismi görünüyorsu seçip bir deneyin.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-05-2010 #3
Eğer kaydetmeden kapattıysanız geri dönüşü yok. Sadece şunu deneyebilirsiniz sanmam olacağını ama file menüsünden open recent diye bir seçenek var orada çalışmanızın ismi görünüyorsu seçip bir deneyin.
Kaydedilmediğine göre o da görünmez sanırım..

TMP klasörlerinde, dosya tarih/saatine göre araştırma yapmakta fayda olabilir..

Bir kaç dosya, kopyalanıp, uzantısı değiştirilip denenebilir.. Ama, FH'yi çalıştırmadan yapmak gerekir sanırım..

Aralıklarla kayıt yapmamak çok büyük bir hata maalesef.. yaptıgım çalışmayı kayıt etmeden kapatım
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-05-2010 #4
Kaydedilmediğine göre o da görünmez sanırım..

TMP klasörlerinde, dosya tarih/saatine göre araştırma yapmakta fayda olabilir..

Bir kaç dosya, kopyalanıp, uzantısı değiştirilip denenebilir.. Ama, FH'yi çalıştırmadan yapmak gerekir sanırım..

Aralıklarla kayıt yapmamak çok büyük bir hata maalesef.. yaptıgım çalışmayı kayıt etmeden kapatım
Doğru diyorsun ama umut fakirin ekmeği mantığı ile söyledim elden başka çare gelmez. yaptıgım çalışmayı kayıt etmeden kapatım
Bu mesajdan alıntı yap
reyhans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reyhans

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2010 #5
yazık ki freehand'in o beğenmediğimiz wordde bile olan "otomatik kurtarma" gibi bi olayı yok. üzgünüm ama çok sinir bozucu olsada yeniden aynı iş için pamuk elleriniz klavye ve fareyle buluşmak zorunda yaptıgım çalışmayı kayıt etmeden kapatım
Bu mesajdan alıntı yap
sepultura6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sepultura6

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2010 #6
bende aynılarını denedim ama olmamıştı herhalde başka yöntem yok baştan yapıcaz ilginiz için teşekürler arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
labell grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

labell grafik

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2011 #7
başlat menüsündee alt taraftaa kayıtlı kalıyoo e son yaptıgın işlerr saha önceen kaydı varsa tabii kaldıgı yerden devam ediyooo bilgin olsunn benmde basıma geldiii .. yada d sürücüsünden temp dosyalarına bak orda mutlaka kalıyoo.. kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap