yaptığım flashı internetsitesinde nasıl görüntülerim

Flash - yaptığım flashı internetsitesinde nasıl görüntülerim Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bir internet sitesi için flashmx 2004 te bir flash hazırladım flashı swf olarak kaydettim dreamwever'ı kullanarak bu flashı siteye eklemek istiyorum ama flash olarak alamıyorum sadece beyaz ...

umut3341 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut3341

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 24-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bir internet sitesi için flashmx 2004 te bir flash hazırladım flashı swf olarak kaydettim dreamwever'ı kullanarak bu flashı siteye eklemek istiyorum ama flash olarak alamıyorum sadece beyaz bir görüntü çıkıyor nedeni ne olabilir ve nasıl çözülür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

EcreWeb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EcreWeb

Webmaster / Bilecik

Alt 24-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aşağıdaki kodu sitene ekleyerek görüntülenmesini sağlayabilirsin, swf'nin olduğu kısmı, height ve width ayarlarını da kendine göre değiştirebilirsin.

<embed src="http://www.siteadresi.com/flash.swf" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" height="480" width="640">
Bu mesajdan alıntı yap
mc_bakteri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mc_bakteri

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 11-07-2009 #3
flash mx'de var mı bilmiyorum ama 8 ve daha yüksek olan sürümlerinde publish var mx'de de varsa yapabilirsin.Publish, dosyanı explorer dosyası halinde kaydetmesini sağlar ve sende onu dreamweaver yardımyla explorer'da görüntülersin..Tabi Yanlışm varsa düzeltin..
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-07-2009 #4
dw de oncelikle boş bir sayfa açarak yeni bir tablo aç sonra tablonun içine bu hazırladığn swf yi yerleştir ve export et html sayfayı kaydederken de swf ile yollarını değiştirmemelisin aynı dosya içerisinde ise ftp ye aktarırken de aynı dosya içersinde olmalı ve tabiki en onemlisi export ederken oluşan script dosyasını da aynı şekilde bulundugu klasorde ftp ye atmalısın. sanrım problemin tamamen script den kaynaklanıyor beyaz ekran geliorsa bu şekilde sorun çözülecektir.
Bu mesajdan alıntı yap