Yaptıgım Logo Hakkında Bir Sorum Var.?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Yaptıgım Logo Hakkında Bir Sorum Var.? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ben bu logoyu yaptım bunun efektini stroke ile yaptım benım bu ararldakı cızgıyı transparan sekılde yapmam lazım normal sekılde beyaz olarak yaptım bunu tek tek cızgılerler arasını ...

crazy ömer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazy ömer

Webmaster / Ankara

Alt 25-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben bu logoyu yaptım bunun efektini stroke ile yaptım benım bu ararldakı cızgıyı transparan sekılde yapmam lazım normal sekılde beyaz olarak yaptım bunu tek tek cızgılerler arasını acmak zorundamıyım yoksa bir yolu varmıdır teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazy ömer

Webmaster / Ankara

Alt 25-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar acil bir durum Yaptıgım Logo Hakkında Bir Sorum Var.? bilenimiz yokmu Yaptıgım Logo Hakkında Bir Sorum Var.? acaba
Bu mesajdan alıntı yap
invincible isimli Üye şimdilik offline konumundadır

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-10-2009 #3
Hangi programda çalıştın ?
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2009 #4
evet hangi program...photoshopta böyle olmuyor stroke...ama photoshopsa boyadığım yerdeki alanı 0 yaparak dene...
Bu mesajdan alıntı yap

crazy ömer

Webmaster / Ankara

Alt 27-10-2009 #5
kullandıgım program photoshop cs3 arkadaşlar tesekkurler answersaray denıcem yazdıgını sonucu buraya yazarım.
Bu mesajdan alıntı yap

crazy ömer

Webmaster / Ankara

Alt 27-10-2009 #6
evet hangi program...photoshopta böyle olmuyor stroke...ama photoshopsa boyadığım yerdeki alanı 0 yaparak dene...

denedım aama olmadı bu sefer yandakıcızgıler gidiyo aralardakı bosluklar bellı olmuyo o aradakı boslukları nasıl yapıcaz ya Yaptıgım Logo Hakkında Bir Sorum Var.?
Bu mesajdan alıntı yap
ProByS40 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ProByS40

Grafiker / Ankara

Alt 27-10-2009 #7
kardeşim
photoshop'ta yapılan logodan hayır gelmez. neden dersen bildiğin gibi pixel tabanlı bir program. yeri gelir büyütürsün yeri gelir küçültürsün pixeller sapıtır.
Corel - Freehan - İllustratör gibi bi programda logo çalışmalısın. Grafikersen önereceğim program coreldir.

bu logoyu corelde çok rahat yaparsın . Pen tool a hakim olmak lazım ama.
o gri yazıları yazdın diyelim. ardından hepsine stroke veriyosun. crtl + k ile ayırıyosun stroke'u. Ardından trimleyerek istediğin şekli verirsin.

Ama sana tavsiyem photoshop ta logo çalışma.
unutma ki vektörel tabanlı eps ai uzantılı dosyalar her türlü boyuta gelebilir ve asla bozulmaz.. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
racoon_tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

racoon_tr(41)

Grafiker / Eskişehir

yüzde doksan katılıyorum...

Alt 27-10-2009 #8
kardeşim
photoshop'ta yapılan logodan hayır gelmez. neden dersen bildiğin gibi pixel tabanlı bir program. yeri gelir büyütürsün yeri gelir küçültürsün pixeller sapıtır.
Corel - Freehan - İllustratör gibi bi programda logo çalışmalısın. Grafikersen önereceğim program coreldir.

o gri yazıları yazdın diyelim. ardından hepsine stroke veriyosun. crtl + k ile ayırıyosun stroke'u. Ardından trimleyerek istediğin şekli verirsin.

unutma ki vektörel tabanlı eps ai uzantılı dosyalar her türlü boyuta gelebilir ve asla bozulmaz.. iyi çalışmalar

yüzde doksan katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

crazy ömer

Webmaster / Ankara

Alt 27-10-2009 #9
kardeşim

haklısın biliyorum corel bilgimde war ama ps daha basit gelıyo bana Yaptıgım Logo Hakkında Bir Sorum Var.?

ama dedigin gibi en iyisi corelde yaptak tesekkurler.
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2009 #10
kesinlikle vektör çalış..arkadaşlar çok haklı...bende de olmamıştı söylemiştim amaYaptıgım Logo Hakkında Bir Sorum Var.? bir dene belki göl maya tutar dedimYaptıgım Logo Hakkında Bir Sorum Var.?) iyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları