yaptığım örnek magnetler..:

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - yaptığım örnek magnetler..: Sponsorlu Bağlantılar resimleri hazır model ama kesimleri ve yerleştirmeleri- çizimleri. yorum sizlerin.....

vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 30-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

resimleri hazır model ama kesimleri ve yerleştirmeleri- çizimleri. yorum sizlerin..yaptığım örnek magnetler..:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resimleri hazır model ama kesimleri ve yerleştirmeleri- çizimleri. yorum sizlerin..yaptığım örnek magnetler..:

Şu an konu açtığnız yer " CorelDRAW Soru ve Sorunlarınız" yaptığınız işin bu konu başlığıyla ne alakası var öğrenebilirmiyim?

Lütfen forumda düzenli bir arşiv yapılabilmesi için ;
buradan sadece CorelDRAW program ve sorunları hakkında yardım ve bilgi paylaşımı yapılması kurallar gereği yönetim tarafından uygun olarak kararlaştırılmış,
nedeni ise; daha kullanışlı arşivleme yapabilmek vede arandığında ilgili bilgi paylaşımına kolay ulaşımı sağlamak.

Ayrıca sürekli ısrarla her bir olayınızı CorelDRAW bölümüne yazmaktaki maksadınızı öğrenebilirmiyim?

Duyarlı vede anlayışla karşılayacağınızı ümit ettiğim için bu açıklamayı yapmış bulunuyorum, bir CorelDRAW müdavimi olarak.
Bu mesajdan alıntı yap

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 04-10-2011 #3
arkadaşım konuyu iyice kavramış değilsiniz galiba zaten yapımım tamamı ile corel çizimler dahil daha nesi yanlış bölüm diye tutturdunuz...? amacınızı anlayamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-10-2011 #4
CorelDRAW 'da şiir yazsanız bunuda mı burada paylaşacaksınız?
asıl siz konuyu kavrama noktasında sıkıntı çekiyorsunuz...
isterseniz bir yönetime danışın bu durumu,
Bu mesajdan alıntı yap

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 05-10-2011 #5
sizi anlıyorum muhatabım değilsiniz, siz iyice bakın corel sayfasında paylaşılanlara ve sonra yazarsın. olurmu?
Bu mesajdan alıntı yap
tube_erd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tube_erd

Grafiker / Samsun

Alt 05-10-2011 #6
olmamış olmamış ama yine olmamış
Bu mesajdan alıntı yap

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 05-10-2011 #7
eyvallah hemşerim, ama sizin yaptığınız varsa görmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-10-2011 #8
sizi anlıyorum muhatabım değilsiniz, siz iyice bakın corel sayfasında paylaşılanlara ve sonra yazarsın. olurmu?
O halde muhatab olarak beni görürsünüz umarım?

Lütfen kurallara riayet ediniz.

Corel Draw başlığı program ile ilgili olan konular (program hataları, programla ilgili bilmek istenilenler vb.) üzerine açılan başlıklarla ilgilidir.

Çalışmanızı hangi programda yaptığınız kimseyi ilgilendirmiyor. Eğer siz hangi program ile yaptığınızı belirtmek isterseniz konunuzun olması gerektiği bölümde konuyu açarak konunuzun içine bunu yazmanız yeterli olacaktır.

Kurallara riayet etmemeniz ısrarlı şekilde devam edecek ve bu uyarımı hiçe sayarak hareket edecekseniz ikinci bir uyarı yapmayacağımı bilmenizi isterim.

Saygı ve selam ile...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 06-10-2011 #9
uyarıları her zaman dikkate almışımdır lakin artistlik kimse yapmasın, "Nasıl anlatırsan öyle cavap alırsın" benim kuralımda budur. bundan sonra konu açarken dikkatli oluruz. açıklamanız için teşekkür ederim volkan bey. yaptığım örnek magnetler..:)yaptığım örnek magnetler..:)
Bu mesajdan alıntı yap