yaptığım site

Web Tasarımı - yaptığım site Sponsorlu Bağlantılar Ana Sayfa sizce nasıl olmuş yorum yaparsanız sevinirim....

yaptığım site
cenk1616 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenk1616

Webmaster / Bursa

yaptığım site

Alt 25-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ana Sayfa

sizce nasıl olmuş yorum yaparsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Salamander isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 25-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
-Logoya 10 veya 20px margin-top verilirse daha güzel görüneceğini düşünüyorum.
-Ana menunun hoverındaki siyah yerine başka bir renk denemelisiniz.
-Headerda yoğun bir şekilde kırmızı kullanmışsınız, başka renklere de yer verilebilirdi.
-Sidebardaki menunuzde, menu elemanlarının onune yerleştirdiğiniz daire, menu elemanlarını ortalamalı, ayrıca daire dışında birşey (Örneğin bir ok, örnekler çoğaltılabilir) kullanmalısınız.
-Yine sidebarda giriş formunuzda, beni hatırla ifadesinin kutucuğu, yanında olmalı.Giriş butonu ve textboxlar daha şık öğelerle değiştirilmeli, altındaki linkler (Şifremi unuttum vs.) yukardaki menu elemanları gibi değil de, link gibi (daha küçük ve altı çizili olabilir) yapılmalı.
-Sayfa içeriğindeyse direk yazıyla değil de yazı içeriğine uygun küçük bir görsel de katarak yazıyla birlikte başlarsanız (pek anlatamadım sanırım) daha iyi olabilir.
-Footer için bir şey diyemiyorum, zira bi footer yapmamışsınız. Headerda kullandığınız tonlarla bir footer tasarlarsanız daha iyi olacaktır.
-Genel olaraksa sitede çok az görsel mevcut. Butonlar, iconlar, arkaplanlar, daha cafcaflı menüler kullanmazsanız çok sade görünecektir, şu anki gibi.

Bunlar tamamen benim kişisel görüşlerim. Dikkate alıp almamakta özgürsünüz tabi. Ben de web tasarımla ilgileniyorum ama benden çok daha tecrüberi arkadaşlar elbetteki daha güzel yorumlayacaklardır. Umarım eleştrilerim hevesinizi kırmaz. Aksine bu konulara dikkat edip ve daha güzel şeyler ortaya çıkarmanızı sağlar, umarım.
Bu mesajdan alıntı yap
cenk1616 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenk1616

Webmaster / Bursa

Alt 27-05-2012 #3
Çok teşekkür ederim yorumların için çok saol bu yorumlar bizlerin daha da iyi iş çıkarması için önemli çok teşşekkürler iyi çalışmalar....
Bu mesajdan alıntı yap