Yaptığım son web tasarımlar

Web Tasarımı - Yaptığım son web tasarımlar Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim bikaç tasarımımı paylaşmak isterim yorumlarınız benim için önemlidir. Tasarımlar mecburi yapılması gereken şeylerden dolayı eksik, karışık olabilir ama sınırlar içerisinde bukadar çıkıyor teşekkürler... diş ...

Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Dosya16

Alt 06-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim bikaç tasarımımı paylaşmak isterim yorumlarınız benim için önemlidir. Tasarımlar mecburi yapılması gereken şeylerden dolayı eksik, karışık olabilir ama sınırlar içerisinde bukadar çıkıyor teşekkürler...

diş beyazlatma

zayıflama yapı

İbm 2010 yarışma index

İbm 2010 yarışma login

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Birinci çalışmanızı beğendim.
Sadece sipariş formu biraz bozuyor.Onu da halledebilirseniz çok şık bir tasarım olacaktır.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 06-02-2010 #3
1. ve 3. çalışman hoş . 2. çalışma biraz karışık duruyor ama yorgunluktan da gözüme karışık gelmiş olabilir. 3. tasarımın menüsü üzerinde düzenleme yaparsan daha güzel olacağına inanıyorum. başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 06-02-2010 #4
Birinci çalışmanızı beğendim.
Sadece sipariş formu biraz bozuyor.Onu da halledebilirseniz çok şık bir tasarım olacaktır.
Emeğinize sağlık.
Sipariş formu öyle haklısın normalde düzgün ben css ye geçerken daraltmam gerekti sadece daraltıp bakmak için siteyi kopmle kısmıştım ondan öyle :smile: 2. tasarımda aslında il güzel başlamıştıda istekler üzerine öyle oldu 3 tasarımın menüsüne gelincede onudaha bitiremedim tam artık html geçerken güzel bişeyler yaparım arkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(28)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 06-02-2010 #5
1.Çalışma güzel ... gözüme batan yerler ise orta kısımdaki textleri bold kulllanmam gözüme hoş görünmedi açıkcası,footer bölümündeki site haritası sıkça sorulan sorular gibi boxların altındaki efek çalışmanın bütününne gçre amatörce olmuş gibi geldi bana daha farklı yada yada renk olarak farklı seyler deneyebilirisn ...Emegine Sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
rockan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rockan

Grafiker / Ankara

Alt 08-02-2010 #6
ilk çalışmandaki doktor da her sitede var, kimse artık Yaptığım son web tasarımlar güzel olmuş eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 08-02-2010 #7
Yaptığım son web tasarımlar isteklere cevap veriyorum yapabilecegm bişey yok bende istemezdim öyleolmasını neyapalım Yaptığım son web tasarımlar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 08-02-2010 #8
Bence genel olarak çok güzel olmuş profesyonelce çok ufak tefek hatalar olsada bence harika olmuş başarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 08-02-2010 #9
Bence genel olarak çok güzel olmuş profesyonelce çok ufak tefek hatalar olsada bence harika olmuş başarınızın devamını dilerim.
Teşekkür ederim //gizli ders olarak video ve dökuman şeklinde hazırlamayı düşünüyorum boşvakitlerimde inşallah bitince onlarıda eklerim
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 08-02-2010 #10
Teşekkür ederim //gizli ders olarak video ve dökuman olarak hazırlamayı düşünüyorum boşvakitlerimde inşallah bitince onlarıda eklerim
Ders olarak eklemeniz burdaki web ile uğraşan çoğu arkadaşı sevindirecektir ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları