Yaptığım web sitesini avast kurulu olan bil. Açmıyor

Web Tasarımı - Yaptığım web sitesini avast kurulu olan bil. Açmıyor Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bi web sitesi yaptım site normalde açılıyor ama avast kurulu başka bilgisayarlarda yaptığım site açılmıyor.hata veriyor lütfennn yardım...

muratmtl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratmtl

Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bi web sitesi yaptım site normalde açılıyor ama avast kurulu başka bilgisayarlarda yaptığım site açılmıyor.hata veriyor lütfennn yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ugurozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurozkan

Webmaster / Gümüşhane

Alt 29-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Site klasöründe virüs vardır bu kdr basit iyice bir kontrol etmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap

muratmtl

Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2009 #3
benim ftp den gönderdğim klasördemi yani
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2009 #4
evet... sizi sizi demek siteye truva atarsınız Yaptığım web sitesini avast kurulu olan bil. Açmıyor işin şakası tabii elinizdeki her dosyayı tek tek taratın.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 29-03-2009 #5
Avast ana dizindeki virüsleri buldugu için açmanıza izin vermiyordur.Diğer arkadaşlarında dediği gibi; Ana dizini(index klasörü) ftp' ye atmadan önce virüs taramasından geçirin ve ftp' ye yeniden atın.
Bu mesajdan alıntı yap
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 30-03-2009 #6
yazdığınız sitede emitasyon bölümler varsa yani editleyip koyduğun bölümler de varsa onlarda da sorun olablir:S
Bu mesajdan alıntı yap

muratmtl

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #7
evet... sizi sizi demek siteye truva atarsınız Yaptığım web sitesini avast kurulu olan bil. Açmıyor işin şakası tabii elinizdeki her dosyayı tek tek taratın.
tabii canım truva atıyorum sitelere, isterseniz sizede bir tane gönderebilirim, ama size ilgilendğiniz için, içinde teşekkür olan bi truva gönderebilrm:-).
ozaman bi taratalım dosyaları tskr
Bu mesajdan alıntı yap

muratmtl

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #8
Avast ana dizindeki virüsleri buldugu için açmanıza izin vermiyordur.Diğer arkadaşlarında dediği gibi; Ana dizini(index klasörü) ftp' ye atmadan önce virüs taramasından geçirin ve ftp' ye yeniden atın.
sanırım index te bi sıkıntı var evet, tşkkür ederim denicemm
Bu mesajdan alıntı yap
esila isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esila

Webmaster / Antalya

Alt 31-03-2009 #9
selam dosyayı taratmaktan ziyade, index sayfanızı açıp içersinde <iframe>... şeklinde gizlenmiş kodların olup olmadığına bakın... ya da <script> tagı altında birsürü harf karakter içeren yazılar şeklinde de olabilir. bu satırları temizledikten sonra, dosyanızı ftp'ye tekrar atın ve ftp şifrenizi değiştirin... bu arada işinizin bittiği dosyayı salt okunur olarak tanımlamayı ihmal etmeyin ve host firmanıza durumu bildirin. onların size başka çözüm önerileride olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

muratmtl

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #10
selam dosyayı taratmaktan ziyade, index sayfanızı açıp içersinde <iframe>... şeklinde gizlenmiş kodların olup olmadığına bakın... ya da <script> tagı altında birsürü harf karakter içeren yazılar şeklinde de olabilir. bu satırları temizledikten sonra, dosyanızı ftp'ye tekrar atın ve ftp şifrenizi değiştirin... bu arada işinizin bittiği dosyayı salt okunur olarak tanımlamayı ihmal etmeyin ve host firmanıza durumu bildirin. onların size başka çözüm önerileride olacaktır.
evet öle bi koda rastladım bende zaten, en altta yazıyodu
bi deneyeyim tşkkr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları