Yaptığınız siteler için Altın Fiyatları

Php, Asp, Perl, Html - Yaptığınız siteler için Altın Fiyatları ...

bice isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bice

Webmaster / Ankara

Alt 02-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Normal şartlarda yaptığımız sitelere altın fiyatlarını eklemek oldukça zor oluyor. Özellikle kuyumcu ve haber siteleri yaparken altın fiyatları isteniyor. Bu durumda tutup altınkaynak.com gibi sitelerden verileri çekip siteye yazdırmak şart. Tabi kolay bir iş olmadığından, hele benim gibi sadece grafik tasarım ve html bilen birisi için can sıkıcı bir durum haline geliyor. Bu soruna alternatif bir çözüm ararken doviz.com, altin.ne.tr ve altin.in gibi sitelerde bu servisin sunulduğunu fark ettim. Bu siteler içinde en temiz tasarımın altin.in'in verdiği servisler olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden siteye ait bilgileri aşağıda veriyorum.

Herkese iyi çalışmalar.

........................
<script type="text/javascript">
var altin_birimleri="C-Y22";
var arka_plan="FFFFFF";
var cerceve="333333";
var kutucuk="FFFFFF";
var piyasa_baslik="FFFFFF";
var tur_baslik="999999";
var fiyat_baslik="CC3300";
var kutu_kose="oval";
var genislik="120";
var baglanti="acik";
var paylasim="kapali";
</script>
<div style="width:120px;font-size:12px;text-align:right;"><a name="altinin" target="_blank"  href="http://altin.in">altin fiyatlari</a></div><script type="text/javascript" charset="iso-8859-9" src="http://eklenti.altin.in/altin.js"></script>
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

suskunn80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suskunn80

Grafiker / Ankara

Alt 06-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel olmuş emeğine sağlık. Yaptığınız siteler için Altın Fiyatları
Bu mesajdan alıntı yap