yaratıcı grafiker arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - yaratıcı grafiker arıyoruz Sponsorlu Bağlantılar Merhaba , İstanbul Caddebostan'daki tasarım ofisimize yaratıcı grafiker arıyoruz. İnternet sitesinde bulunmayan, kurumsal kimlik v.b. çalışmalarımız için bir grafiker aramaktayız. Araba kullanabilmesi, sigara içmemesi ve Anadolu yakasında oturması ...

h2otasarım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h2otasarım

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba ,

İstanbul Caddebostan'daki tasarım ofisimize yaratıcı grafiker arıyoruz.

İnternet sitesinde bulunmayan, kurumsal kimlik v.b. çalışmalarımız için bir grafiker aramaktayız.
Araba kullanabilmesi, sigara içmemesi ve Anadolu yakasında oturması tercih sebebimizdir.

********* a çalışmalarınızı ve cv lerinizi yollayabilirseniz seviniriz.

Teşekkürler ,
H2O
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

myunder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myunder(39)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-04-2010 #3
maşallah son samuray, tam bi samuraylık yapmışın ama keşke böyle yazmadan önce bi baksaydın sitelerine bu arkadaşlar ne iş yapıyor?

yaratıcı derken neyi kastediyor... neden anadolu yakası diyor...

sigara içmeyen eleman aranması gayet doğal... (ben de içmediğimden değil)
araba kullanabilmesi istendiğine göre belli müşterilerle ve iş yaptırılan yerlerle irtibatta olması da isteniyor tasarımcı grafikerin... bu nedenle sigara içmiyor olması istenmiş olabilir değil mi?
belki anadolu yakasında oturmasının da bu araba olayı ile ilgisi vardır.

(şaka bi yana yazılanlar hepsi bana uyuyor... Cv atıyorum hemen)

kaldı ki tasarımcı dediğimiz arkadaşlar 2000 liraya bile çalışmıyor... sitelerini biraz araştırsan çalışmalara baksan aşağı yukarı ilanda istenen kişinin neler yapacağını tahmin edebilirsin...

(bu arada tablet sorununu çözebildin mi?)

:smile:
ilanları araştırıp cevap yazılması ümidiyle..

saygılar.