Yaratıcı Grafiker/Reklam şirketi aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Yaratıcı Grafiker/Reklam şirketi aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Tamamı yurt dışında bulalan şirketimizin reklam işlerini üstlenecek Restaurant ve Bar reklamlarında tecrübeli Grafiker/Reklam şirketi arıyoruz. Yapılması gereken işlerin başında şunlar geliyor: Logo tasarımı, menu kartı, el ilanı, ...

smartakus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smartakus

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 07-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tamamı yurt dışında bulalan şirketimizin reklam işlerini üstlenecek Restaurant ve Bar reklamlarında tecrübeli Grafiker/Reklam şirketi arıyoruz.

Yapılması gereken işlerin başında şunlar geliyor:
Logo tasarımı, menu kartı, el ilanı, broşür, indirim veya yeni ürün afişleri...vb işler.
Ayrıca bütün matbaa ve baskı işleri.
Web design ve yazılım.
İleri bir aşamada piyasaya yeni çıkaracağımız ürünlerin ambalaj tasarımı.

Biz uzun yıllar sürecek bir işbirliğini hedefliyoruz. Uzun zamandan beri sektörde çalışan ve ayrıca iletişimin daha kolay olması için İstanbul da bulunan şirketleri tercih ediyoruz.

Eğer ilgileniyorsanız aşağıdaki e mail adresine iletişim bilgilerinizi ve çalışma örneklerinizi yollayınız.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

smartakus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smartakus

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 12-08-2010 #4
Herkeze ilanımıza gösterdikleri ilgiden dolayi çok teşekkür ederiz.
İletişimin daha kolay olması için İstanbul da bulunan şirketleri tercih ediyoruz.
Teşekkürler
sefide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sefide(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2010 #5
biz İstanbuldayız ALİS REKLAM ve TANITIM HİZMETLERİ... Bütün reklam işleri yapılır
h_ercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2010 #6
freelance olarak tasarımlar düşünürseniz yardımcı olabilirim *********
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 24-08-2010 #7
Freelancer olarak dusunursenız *********
portfolyomu gonderebılırım ankarada yaptıgım işler mevcut..
dilayyalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilayyalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2010 #8
rasel reklam
istanbulda küçükyalıda matbaa içerikli çalışan bir ajansız.uygun fiyatlarımızla size yardımcı olmak isteriz.
ecotasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecotasarim

Grafiker / Muğla

başvuru

Alt 15-09-2010 #9
Uluslararası markalar için çalışmış, 15 senenin üzerinde ajans deneyimi sahibi, şu anda da kendi ajansının sahibi bir sanat yönetmeniyim. teklifinizle ilgileniyorum. ********* adresine email atabilirsiniz. .

bazı işlerimizi aşağıdaki blog sayfasından görebilirsiniz.

ECO TASARIM

not: 2001de istanbul'dan ayrıldım ve güney'e yerleştim. online olarak çalıştığımız başka müşterilerimiz de var. Siz de hazırsanız görüşelim.

iyi günler.
hemster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hemster

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2010 #10
merhaba bılgılerımı okuyabılırsınızz. işinizi begendım. bi görüşelim istersenız ii günler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları