Yaratıcı, tasarımcı grafikerler alınacaktır.Part time & Full time

Sonuçlanan İlanlar - Yaratıcı, tasarımcı grafikerler alınacaktır.Part time & Full time ...

communicat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

communicat

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop, Corel Draw programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Ulusal ve uluslararası markalarımıza yönelik Kurumsal kimlik ve indoor outdoor tüm tasarım uygulamalarında çalışacak, hızlı, dinamik ve yaratıcı tasarımcı grafıkerler, web tasarımcıları alınacaktır.

Başvuruların detaylı CV ve portfolio ile;

********* adresıne yapılması rica olunur.

Nia ERGANİ
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-08-2010 #3
orası muş mudur, yolu yokuş mudur?
işyeriniz nerededir, ne yapar?
grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2010 #4
merhabalar nia bey;
benimle iletişime geçebilirsiniz adobe photoshop cs3 te banner yapıorum 3 yıllık grafikerimm ...*********