Yardımcı Grafiker - Stajer -İstanbul Topkapı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker - Stajer -İstanbul Topkapı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı Grafiker - Stajer -İstanbul Topkapı Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Kullandığımız program genel olarak corel draw ve photoshop Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: ...

ali çolak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali çolak

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker - Stajer -İstanbul Topkapı

Program/Seviye: Kullandığımız program genel olarak corel draw ve photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: program Bilgisi Önemli değil ama azda olsa corel draw bilen tercihimizdir işi öğrenmek amaçlı gelecek Bize yardımcı olacak takım arkadaşları arıyoruz yerimiz istanbul topkapıda

Ali Çolak

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker - Stajer -İstanbul Topkapı - Türkiye Geneli - Yardımcı Grafiker - Stajer -İstanbul Topkapı - Türkiye Geneli ya da Yardımcı Grafiker - Stajer -İstanbul Topkapı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker - Stajer -İstanbul Topkapı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yardımcı Grafiker - Stajer -İstanbul Topkapı - Türkiye Geneli | Yardımcı Grafiker - Stajer -İstanbul Topkapı - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

haLiiL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haLiiL

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2011 #3
Maile CV mi atalım, arayalım mı yoksa buraya mı yazalım bilemedim. Ben ilgileniyorumda.
Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2011 #4
Bnde ilgileniyorum ilanınızşla aradım ama ulaşamadım
ThePortaitart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThePortaitart

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2011 #5
ilan güncelmi ? cv attım maile geri dönüşüm olmadı ?