yardımcı olmak isteyen

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - yardımcı olmak isteyen Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar kitap kapağı tasarımı için verilmiş bir ödevim var acaba yardımcı olmak isteyen gönulu bir arakadaşımız varmı aranızda...

yardımcı olmak isteyen
casreger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

casreger

Grafiker / Malatya

yardımcı olmak isteyen

Alt 09-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar kitap kapağı tasarımı için verilmiş bir ödevim var acaba yardımcı olmak isteyen gönulu bir arakadaşımız varmı aranızda
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 10-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaşlar kitap kapağı tasarımı için verilmiş bir ödevim var acaba yardımcı olmak isteyen gönulu bir arakadaşımız varmı aranızda
tasarımcı olmak... hayal gücü geniş, prestijli işler çıkarabilen demektir... sizde bunu göremiyorum... verilen ödevi iyi kötü yapıp buraya koyabilirdiniz... sitede bulunan arkadaşlar iyi kötü yorum yapar... buda kendinizi geliştirme açısından çok önemlidir...
Bu mesajdan alıntı yap
sherifhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sherifhe(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 10-01-2012 #3
memoli'ye katılıyorum iyi kotu bır calısma cıkar paylas arkadasların yorumları yardımıyla hem calısmanı duzenler hemde kendını gelısırmıs olursun.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-01-2012 #4
BU BÖLÜME BİR BAKIN yapmak istediğiniz çalışma/çalışmalar hakkında size çıkış noktası olacaktır, iyi yada kötü eksikleriyle paylaşın, hem kendi tasarım gücünüzü geliştirmiş hemde size ait sorumluluğu yerine getirmiş olursunuz.

Yok ben illaki sizden Profesyonel bir yardım istiyorum ücreti karşılığında bedelini öderim diyorsanız; Grafikerler.net' ten iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümüne kurallar dahilinde konu olarak açabilirsiniz, bu şekilde sadece günü kurtararak tasarım ve grafikerlikten uzak kalırsınız.

Faydalı Olması Dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 10-01-2012 #5
BU BÖLÜME BİR BAKIN yapmak istediğiniz çalışma/çalışmalar hakkında size çıkış noktası olacaktır, iyi yada kötü eksikleriyle paylaşın, hem kendi tasarım gücünüzü geliştirmiş hemde size ait sorumluluğu yerine getirmiş olursunuz.

Yok ben illaki sizden Profesyonel bir yardım istiyorum ücreti karşılığında bedelini öderim diyorsanız; Grafikerler.net' ten iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açabilirsiniz, bu şekilde sadece günü kurtararak tasarım ve grafikerlikten uzak kalırsınız.

Faydalı Olması Dileğiyle...
:wink: nokta
Bu mesajdan alıntı yap