Yardım(3 Boyutlu objeye yaptığım tasarımı nasıl giydirebilirim?)

Illustrator - Yardım(3 Boyutlu objeye yaptığım tasarımı nasıl giydirebilirim?) ...

designer__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designer__

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar illustratorde kitap tasarımı yaptım ve bunu illustratorde 3 boyutlu çizdiğim kitaba giydirmek istiyorum 3 parça haline getirdim kitabı ön yüz, arka yüz ve orta kısım olarak.Bu parçaları 3 boyutlu kitap üzerine nasıl yerleştirebilirim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 18-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3d revolve yaptığınız zaman, ilk önce obje/desen ... yani kitabınıza ne giydirmek istiyorsunuz Symbol paletine açıp oraya atmalısınız... daha sonra 3D menüsünde Map bir seçenek var... üzerine tıkladığınız zaman kendi resmi seçip lazım olan bölgeye yerleştiriyorsunuz....

Kurallara Aykırı Başlık:

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Düzelt butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

Konunun yanlış yere açılması:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)
Bu mesajdan alıntı yap
designer__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designer__

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2009 #3
3d revolve yaptığınız zaman, ilk önce obje/desen ... yani kitabınıza ne giydirmek istiyorsunuz Symbol paletine açıp oraya atmalısınız... daha sonra 3D menüsünde Map bir seçenek var... üzerine tıkladığınız zaman kendi resmi seçip lazım olan bölgeye yerleştiriyorsunuz....

Kurallara Aykırı Başlık:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Düzelt butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

Konunun yanlış yere açılması:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)
Evet hklısınız ancak başlığı düzeltemedim Yardım(3 Boyutlu objeye yaptığım tasarımı nasıl giydirebilirim?)

Yardımınız için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
dagci58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dagci58

Grafiker / İzmir

Tasarımları 3 boyutlu Sunmak için programlar

Alt 27-07-2009 #4
Merhaba.

Mutlaka sorununuzu çözmüşsünüzdür şimdiye kadar ama aynı sorunu olanlara yardımcı olacak hazır programlar var.

İnternetten araştırıp bulabilirsiniz.

Benim kullandığım program " Box Shot 3D" mesela

Tam aradığınız gibi...
Bu mesajdan alıntı yap