Yardım Altı Silik Nasıl Yapılmış Olabilir

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Yardım Altı Silik Nasıl Yapılmış Olabilir Sponsorlu Bağlantılar Böle Altı Silik Nasıl Yapılmış Olabilir Yapmadımda Ben...

Mc Livx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mc Livx

Öğrenci (Grafik) / Çanakkale

Alt 14-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Böle Altı Silik Nasıl Yapılmış Olabilir

Yapmadımda Ben
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
layera maske uygulamış..maskede siyah olan yerler görünmeme üzerine kuruludur...maskeye siyah beyaz bir graident çekmiş...geçişli olarak altını silmiş gibi göstermiş...
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 16-11-2009 #3
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap