YARDIM ARKADAŞLAR LÜTFEN :( CS3 görüntü bozukluğu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - YARDIM ARKADAŞLAR LÜTFEN :( CS3 görüntü bozukluğu Sponsorlu Bağlantılar Photoshop cs 3 kullanıyorum ... bi önceki bilgisayarda sorun yoktu fakat yeni bilgisayar aldım bu bilgisayarda tuhaf bi sorun var .... Örneğin bi brush alıcam tıklıorum zemine ... ...

eraydogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraydogan

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop cs 3 kullanıyorum ... bi önceki bilgisayarda sorun yoktu fakat yeni bilgisayar aldım bu bilgisayarda tuhaf bi sorun var .... Örneğin bi brush alıcam tıklıorum zemine ... sağa sola oynattığım vakit görüntü bozuluo ... karmakarışık bi halde ... zoom yapıorum düzelio ... BU BAŞLI Bİ SORUN ... BİRDE MESELA GRADİENT editör bölümüne geliorum ... orda bütün renkler aynı ... yani deişik bi renge tıklıorum ama rengin ne olduğunu göstermio ? Bİ YARDIM EDİN LÜTFEN ... İKİSİNİNDE RESMİNİ ATTIM ... YARDIM EDİN NE OLUR ..

BİLGİSAYARIM CREA ... 4 GB RAM VAR .... EKRAN KARTIDA ATI RADEON hd 3400 .... özelliklerini söledim ki belki lazım olur ...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ekran kartının driverının güncel olup olmadığını bir denetle bence. Kullandığın sistem windows xp 32 bit herhalde. XP' in 64 bit ise 64 bit ekran dırıverı yüklemen gerekecek. Gerçi 64 bit değil galiba kullandığın. Sen ATI'nın sayfasından ekran kartının son drıverını yükle bence.
Bu mesajdan alıntı yap
eraydogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraydogan

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-08-2009 #3
Çok çok tşk ederim oldu ... uzun süreden beri sıkıntı çekiodum ... tekrar SAOL
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer01(26)

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 31-08-2009 #4
formatı atan kişi yüklememiş arkadaşım ekran driverını...
Eğer ki formatı atan bir bilgisayarcıysa o bilgisayarcı değil çöplük YARDIM ARKADAŞLAR LÜTFEN :( CS3 görüntü bozukluğu
Bu mesajdan alıntı yap