yardım=baskesmi dışmekanmı yada hangi makinayı tavsiye edersiniz

Dijital makineler - yardım=baskesmi dışmekanmı yada hangi makinayı tavsiye edersiniz ...

sga20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sga20

Grafiker / Gaziantep

Alt 13-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar makina almak istiyorum ama baya kararsızım kullananlara soruyorum herkez kendine göre bişey söylüyor kafam baya karışık istediğim şey iyibir baskı kalitesi olsun çok büyük almak zorunda değil sıklıkla 80 - 120 cm arası bastırıyorum baskılarımı oyüzden büyükte olmak zorunda değil şöyle sağlam kaliteli sorunsuz bir makina tavsiyeniz varmı:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 13-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu senin ne iş yapacağına bağlı dış mekanın kullanım amacı farklı iç mekanın farklı baskesin farklıdır. Sırf makina almak için makina almak yerine hangi alana hizmet vereceğini ilk önce kafanda belirlemen gerekli...
Bu mesajdan alıntı yap

sga20

Grafiker / Gaziantep

Alt 13-10-2008 #3
üstad bana asıl olan dış mekanda dayanımı zira ağırlıklı dışmekanda kullanacam ama dedimya ayrıyeten problem çıkarmayan ve baskı kalitesi enaz baskes kadar iyi olan bi makinada olabilir baskese kafam sadece 2 şeyden dolayı yatmıyor onun dışında bir sıkıntı yok bir herkesin sıkıntısı olan boya çizilmesi ve boyanın çabuk uçması 2 yavaş basma sı bildiğiniz buna alternatif bir makinada olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
reklamciagbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamciagbi

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2008 #4
HP Designjet 9000 s tek geçiyorum... İç mekan kalitesinde baskı yapar kimse anlamaz iç mekanmı dış mekanmı baskı sonrası istemez... 160 cm en, 6 renk... Kötü huyları boya kokusu var serigrafi kadar olmasada kokuyor... kartuşları pahalı... Metre kare maliyeti %90 dolu işte 3 dolar civarı (3M folyo orjinal kartuş) Fiyatı 50 bin dolarlar civarı... 2 yıldır kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap

sga20

Grafiker / Gaziantep

Alt 14-10-2008 #5
eyvallah kulak verecem üstadım tavsiyelerinize teşekkürler tabi bunun dışında önerileri olan arkadaşlar varsa alabilirim fikirlerini hemde memmuniyetle
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 14-10-2008 #6
Şimdi makine markası ve kalitesi muhakkak önemlidir. Ama bunu geliştirecek, baskısını daha kaliteli yaptıracak olan yine sizsiniz. Makine güzel kullanıldığında infiniti yi tek geçerim hem boyası ucuz hemde baskısı kaliteli. İllaki fazla paralarla iş yapacağım dersen Vutek derim yardım=baskesmi dışmekanmı yada hangi makinayı tavsiye edersiniz daha ne diyim.
Bu mesajdan alıntı yap
WaSSiLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WaSSiLi

Grafiker / İzmir

Alt 15-10-2008 #7
Bas kes te yavaş basıyor diyorsa Xc040 işini görür buda bas kes ama saatte 30 m2 baskı.Kalitesini anlatmaya gerek yok biliyorsun sanırım.134cm baskı eni senin işini halledebilen bir kapasitede makina.Dış mekan makinası.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-10-2008 #8
Eğer küçük ebatlı bir baskı makinesi düşünüyorsan Mimaki'nin 160 cm.lik tam solvent kullanan bir makinesi çıktı.Makine hem baskı yapıyor hemde kesim ve laminasyon ihtiyacı olmuyor.Baskı kalitesi süper makinanın 1440 dpi iç mekan, dış mekan, araç giydirme etiket vs.tüm işlerini yapabilirsin bu makinada.Ama geniş formatta işlerin varsa o zaman 320 lik makineyi tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-10-2008 #9
anladığım kadaruyla cok fazla maddi problemin yok onu için bu makinelere ek olarak

vutek ultravu 150 (1,5m 720 dpi)
seiko sII colorpainter H104s (2,5m 1440 dpi)bu yeni modeli tr de warmı bilmiyorum 1,5m 60s olması lazım ve son olarakta mutoh
bütün soruların cewabını fuarda bulabilirsin o yüzden acele etme fuarı bekle derim
Bu mesajdan alıntı yap
travian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

travian

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 18-10-2008 #10
kardeşim senin alacağın makine mimaki olmalı yeni çıkan baskesler var istersen yardımcı olurum sana ****@*******
e-mail adresi vermek yasak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dışmekanmı, edersiniz, hangi, makinayı, tavsiye, yada, yardımbaskesmi