Yardım Edebilicek Varmı bunu nasıl yapabilirim Acil lütfen :(

Photoshop Dersleri - Yardım Edebilicek Varmı bunu nasıl yapabilirim Acil lütfen :( Sponsorlu Bağlantılar birisinde gördüm ama nasıl yapıldığını bilmiyorum yardım edermisiniz....

slamans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slamans

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Dosya23

Alt 08-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

birisinde gördüm ama nasıl yapıldığını bilmiyorum yardım edermisiniz.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

anselmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anselmus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshopta resimler dekupe edilip bir mekana yerleştirilmiş. Montaj başka birşey değil.
Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 08-02-2012 #3
bu ders daha önce verilmişti bir arkadaş vasıtasıyla sorulup yanıtlanmıştı foruma bakarsanız bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
decca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

decca

Grafiker / Malatya

Alt 16-02-2012 #4
Dostum kameranın aynı pozisyonda olmasına dikkat ederek çekim yap ve snra bütün çekilen resimleri cs de aç hepsini üst üste at layerlere dikkat ederek diğer bölümleri silerek yapablrsin.
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2012 #5
bu çok basit dostum Yardım Edebilicek Varmı bunu nasıl yapabilirim Acil lütfen :( önce kendine bir mekan seç daha sonra farklı yerlerde farklı pozisyonlarda fotoğraf çekin. ondan sonra herşeyi photoshopa bırak Yardım Edebilicek Varmı bunu nasıl yapabilirim Acil lütfen :( şaka tabi photoshop kendi kendine bişey yapamaz sonrasınıda sen photoshop ta dekupe yaparak tamamlıcaksın.
farklı olarak çektiğin fotoğrafları layer olarak aç hepsi ayrı ayrı katman bunun için file /sripts/load files into stack menüsünü kullan ister klasör olarak istersende dosya olarak seç layer olarak gelir şimdi bütün layerların gözünü kapat başla dekupe işlemine. bunu yaptıktan sonra seç ctrl+j tuş kombinasyonuyla ayrı bir layer olarak al. bu ayırdığın layerları mekana yerleştir işte hepsi bu dostum Yardım Edebilicek Varmı bunu nasıl yapabilirim Acil lütfen :(
Bu mesajdan alıntı yap