Yardım ederseniz sevinirim...

Donanım Rehberi - Yardım ederseniz sevinirim... Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar şu an kullandığım bilgisayar baya kötü berbat durumda ekran katından ramıne hard diskten işlemcisine kdr yeni bilgisayar almk yerine parçalarını alıp birleştirmek yani kendim bilgisayar toplamak istiyorum ...

SirStalin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SirStalin

Öğrnc (Diğer)

Alt 26-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar şu an kullandığım bilgisayar baya kötü berbat durumda ekran katından ramıne hard diskten işlemcisine kdr yeni bilgisayar almk yerine parçalarını alıp birleştirmek yani kendim bilgisayar toplamak istiyorum hızı çok önemli donanım hakkında pek bir şey bilmediğim için yardımcı olursanız ne alıyım nasıl yapıyım bi yardım edin lütfen ne almam gerektiği ve ne kadara geleceğini yazarsanız çok sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TechStore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TechStore

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 28-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben bu konuda oldukça detaylı araştırma yapmıştım.. hani olur da biri bana bağış falan yaparsa en uygun fiyat-performans bilgisayarını nasıl toplarım diye... mail ya da pm atarsan yardımcı olurum..
Bu mesajdan alıntı yap
gnrglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gnrglr

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-04-2009 #3
Bencede topla parçaları hem daha mantıklı hemde pc daha iyi ve hızlı çalışıyo Yardım ederseniz sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap