Yardım Ederseniz Sevinirim :)

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Yardım Ederseniz Sevinirim :) Sponsorlu Bağlantılar :sweating:Öncelikle Herkeze Kolay gelsin ; Sorunum Şu Arkadaşlar http://img801.imageshack.us/img801/3...9231714524.jpg Linketede görüldüğü Gibi Böyle Nasıl Ypıyolar Yani '''Bir Resimde 2 Sen''' Saçmaladıgımı Biliyorum Umarım Anlatabilmişimdir Şimdiden Yardım İçin Teşekkürler...

walasiga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

walasiga

Hiç Biri / Adana

Dosya19

Alt 23-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:sweating:Öncelikle Herkeze Kolay gelsin ;

Sorunum Şu Arkadaşlar
http://img801.imageshack.us/img801/3...9231714524.jpg

Linketede görüldüğü Gibi Böyle Nasıl Ypıyolar Yani '''Bir Resimde 2 Sen'''
Saçmaladıgımı Biliyorum Umarım Anlatabilmişimdir Yardım Ederseniz Sevinirim :)
Şimdiden Yardım İçin Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

walasiga

Hiç Biri / Adana

Alt 24-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Günceldir Yardım Ederseniz Sevinirim :)
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 24-08-2010 #3
Arkadaşım, zor birşey değil aslında photoshop biliyorsanız sizin için zor olamaz...
Düğün fotoğraflarında karşılaşılan bir durumdur...Backgrounda Gelin ve damat ön planda olan bir pozu vardır, arka da da gelinin tek pozu durur...Gelin iki yerde nasıl oluyor diye mantıksal bir soru gelir akla...Basittir... Gelinin çekilmiş olan bir pozu aynı background içine atıldığında işlem tamamdır...Montajlama dan ibaret yani...
Verdiğin örnek resimde aynı kişi aynı backgrounda iki tane işte düğün fotoğraflarında yapılanla aynı...
Aynı kişi olan iki farklı pozu decube(önceki arka planı temizleyip(kesip) ) bir background içine attığında aynı kişiden iki tane olmaz mı Yardım Ederseniz Sevinirim :) Yardım Ederseniz Sevinirim :)
photoshop hakkında bilgi sahibi olmaya çalışır da kavrarsan photoshop kullanmayı aynısını sende yapabilirsin... zor değil , öğren sende yap Yardım Ederseniz Sevinirim :)
Bu mesajdan alıntı yap

walasiga

Hiç Biri / Adana

Alt 24-08-2010 #4
Evet Zaten Mühüm olanda O Nasıl yapcagımı Bİlmiyorum Yardım Ederseniz Sevinirim :)
Bu mesajdan alıntı yap
1965seyfo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1965seyfo

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-08-2010 #5
İki Ayrı pozunu bul fotoğrafın icinden dekupe et
istediğin arka plana koy bunuda nasıl yapıcam diyorsan sitede dersler var toplu olarak indir uygulamalı olarak yap
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 25-08-2010 #6
Evet Zaten Mühüm olanda O Nasıl yapcagımı Bİlmiyorum Yardım Ederseniz Sevinirim :)
photoshop bilginiz pek yok galiba. Öncelikle photoshopta çalışma alanını, paletleri, toolları öğrenmekle başlayın...Photoshop bilgisi birden öğrenilen birşey değildir, zamanla gelişirsiniz...Bir yerden başlayın ve forumda aradığınız bilgiler mevcut biraz araştırmaya koyulsanız olur.Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

walasiga

Hiç Biri / Adana

Alt 25-08-2010 #7
Neyse Saolun Denemeye Çalışcagım Umarım Ypaarım
Bu mesajdan alıntı yap