Yardım edin...!!! (proje hazırlamak)

Karakalem - Yardım edin...!!! (proje hazırlamak) ...

Konu Kapatılmıştır
Aslimm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aslimm

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 13-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar..

bn lise3 web-grafik tasarım öğrencisiym..grafik dersinden geçebilmem için bi proje hazırlamam gerekiyo .. ne yapacağımı tasarlayamıyorum.. grafik tasarımla yakından ilgilenen arkadaşlar varsa mesajlarını bekLiyorum...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 13-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sakıncalı bir mesaj. Buradaki herkes grafik tasarımla ilgilenmiyor.Meslekleri zaten o. Forumun bi çıktısını al. Al sana proje Yardım edin...!!! (proje hazırlamak)
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 13-05-2008 #3
konuyu neden yanlış yerde açtınız ki?
öncelikle ne yapmaya karar vermeniz gerek.
gerisi sonradan gelir.
tasarlamak istediğiniz konuya karar verin sonrası için yardımcı olmaya çalışırız.
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-05-2008 #4
Burada grafik tasarımla ilgisi olmayan kişi pek olmaz sanki...
Adı üstünde ödev, ödevinizi bizim yapmamiz yada fikir vermemizi istenemeniz doğru degil. Meslek hayatın boyunca kendi fikirlerin ve yetenegin sayesinde ayakta kalacak hayatini devam ettireceksin. Daha yolun başında pes etmiş olamazsın dimi? Msn adresini bile yazacak kadar çaresiz olacağına inanmak bile istemiyorum....

N/A2(43)

Alt 13-05-2008 #5
Adı üstünde ödev, ödevinizi bizim yapmamiz yada fikir vermemizi istenemeniz doğru degil. Meslek hayatın boyunca kendi fikirlerin ve yetenegin sayesinde ayakta kalacak hayatini devam ettireceksin. Daha yolun başında pes etmiş olamazsın dimi? Msn adresini bile yazacak kadar çaresiz olacağına inanmak bile istemiyorum....
nüket katılıyorum dediklerine fakat.....?
emeklemeye çalışan bir bebek düşün,
ellerinden tutmak gerek.
bir adım...
sonra bir adım daha...
sonra bırakırsın ellerini...
hadi yürü bakalım.
işte yürümenin tadını aldıktan sonra yürümek yada emeklemek arkadaşın ellerinde.
Aslimm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aslimm

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 13-05-2008 #6
Her insan yaratıcı olamaz bunuda siz kabul edin o halde..eğer bu kadar önem vermeseydim ve dediğiniz gibi çaresiz kalmasaydım bi fikir istemezdim..ayrıca ilgilenmeyecekseniz eleştirmek zorundada değilsiniz..!!!!

nüket katılıyorum dediklerine fakat.....?
emeklemeye çalışan bir bebek düşün,
ellerinden tutmak gerek.
bir adım...
sonra bir adım daha...
sonra bırakırsın ellerini...
hadi yürü bakalım.
işte yürümenin tadını aldıktan sonra yürümek yada emeklemek arkadaşın ellerinde.

TEŞEKKÜR EDERİM...

Aslında aklımda bir proje var ama nasıl yapacağım hakkında bilgi istiyorum aslında..Fakat foruma nasıl eklendiğini bilmediğim için msnimi verdim zaten..Lütfen yargılamadan önce dinleyin

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-05-2008 #7
Aslimm, bir lise öğrencisi, eminimki ona uygun bir grafik eğitimi programı dahilinde. Ben o emeklerken doğru eller okulda onu tutuyor diye düşüyorum. Burası onun için henüz doğru yer değil...
deryakrcp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deryakrcp

Grafiker / Ankara

Alt 13-05-2008 #8
İşte burda sorun başlıyor demektir. Yaratıcılık mesleğin temel kurallarından olmazsa olmazlarından. Düşün, tasarla ve yoruma aç böyle sorunun baş kaynağını yenebilirsin diye düşünüyorum.

N/A2(43)

Alt 13-05-2008 #9
o halde aklınızdaki projeyi dile getirin.
burada açık net ifade etmelisinizki yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim.
buradan foruma resim upload..............
http://www.grafikerler.net/imageshac...emek-t132.html

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-05-2008 #10
Her insan yaratıcı olamaz bunuda siz kabul edin o halde..eğer bu kadar önem vermeseydim ve dediğiniz gibi çaresiz kalmasaydım bi fikir istemezdim..ayrıca ilgilenmeyecekseniz eleştirmek zorundada değilsiniz..!!!!
Bu mesleği yapmaya kararlı isen (bir tercih yapmışsın ve bölümün grafik) yaratıcı yönünün biraz açık olması gerekiyor. Eleştirilmek lütfen rahatsız etmesin.Çünkü bu aslında ilgi gösterdigim anlamı taşır. Yeniden düşün şimdi başaramak zamanı...

Aslında aklımda bir proje var ama nasıl yapacağım hakkında bilgi istiyorum aslında..Fakat foruma nasıl eklendiğini bilmediğim için msnimi verdim zaten..Lütfen yargılamadan önce dinleyin
Sen kendini düzgün ve doğru ifade edersen asla yanlış anlaşılmazsın. Forum kuralarını ve forum kullanımı okusaydın, benim bu söylemlerimle karşı karşıya kalmıyacaktın...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
ptohoshop devi, yardm