yardım lazım :(

3D Studio Max - yardım lazım :( Sponsorlu Bağlantılar merhabalar arkadaşlar ben aranıza yeni geldim. Mersin üniv. bilgisayar prog. okuyorum. Grafik veya modelleme ile ilgili bir bilgim yok ve bunu gidermek istiyorum mersinde bunu eğitimini veren bir ...

hakann_okann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakann_okann

Öğrenci (Diğer) / Adıyaman

Alt 18-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar arkadaşlar ben aranıza yeni geldim. Mersin üniv. bilgisayar prog. okuyorum. Grafik veya modelleme ile ilgili bir bilgim yok ve bunu gidermek istiyorum mersinde bunu eğitimini veren bir kurs falan varmı diye araştırdım ama bulamadım. Bu alanda iyi olan ve iş arayan birkaç arkadaş var forumda. Yeni üye oldugum için pm atamadım. Eğer gerekiyorsa ücret karşılığı o arkadaşlardan ders alabilirim veya uzaktan internet üzerinden bana bu işin temelini öğretebilecek bir arkadaş varsa lütfen cevap yazsın. :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hakann_okann

Alt 18-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yardım edebilecek kimse yokmu yardım lazım :(
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 18-10-2010 #3
Arkadaşım özel ders kurs tabiki alabilirsin ama interntette programla ilgili döküman fazlasıyla var biraaz araştır istersen.
Burası yardımcı olur istersen
Bu mesajdan alıntı yap

hakann_okann

Alt 19-10-2010 #4
sağolasn abi verdiğin sitede kaynaklar var ama benım demek istediğim bunun eğitimini verebilecek bir arkadaşın olup olmadığı?
Grafik konusunda hiç bilgim yok. Site de genelde arkadaşlar yaptıkları projeleri göstermişler bunu nasıl yaptıkları hakkında çok az kaynak var yardım lazım :(
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 19-10-2010 #5
Nasıl yok olmaz olurmu burada ve bütün forumlarda dersler başlığı altında nasıl yapıldığı anlatılıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihkull25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihkull25

Grafiker / Bursa

Alt 19-10-2010 #6
Ayrıca arkadaşım biraz karıştır neyin nerede olduğunu anlamaya çalış. Genelde öğrenim bu şekilde olur... Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap