Yardım Logo Tasarım!!

Logo Tasarımları - Yardım Logo Tasarım!! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bende logo tasarımı yapıp arkadaşlara paylaşım yapmak elimden geldiği kadar yardımcı olmak istiyorum.. 1. Logo için gerekli program nedir? 2. Nerden indirebilirim Teşekkürler.....

Yardım Logo Tasarım!!

Yardım Logo Tasarım!!

Alt 05-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bende logo tasarımı yapıp arkadaşlara paylaşım yapmak elimden geldiği kadar yardımcı olmak istiyorum..

1. Logo için gerekli program nedir?
2. Nerden indirebilirim

Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sizin gibi bizlere gelip logo ya da bizlerin üretmiş olduğu diğer ürünler hakkında bilgi isteyen üyelerimize öncelikle forumda gezmelerini öneriyorum. Ayrıca "logo yapma" programları önermeden önce...
  • Logo Nedir?
  • Amblem Nedir?
  • Type Nedir?
  • Espas Nedir?
  • Sıca ve soğuk renkler Nedir? Renklerin insan psikolojisindeki yeri nedir?

Örnek olarak vermiş olduğum temel bir kaç soruyu araştırıp cevabını bulduktan sonra bu işlerle ilgilenmelerini öneriyorum.

Yukarıda ki sorulara cevaplarınız var mı?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 05-04-2008 #3
Nerden bulabilirim sorusuna cevap ise bütün programların resmi satıcıları ve temsilcileri bulunmaktadır. Bu işletmeler ile temasa geçip gerekli programları temin edebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
SanaLisyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SanaLisyan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / İstanbul

Alt 05-04-2008 #4
Corel Photo Shop Kullanabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-04-2008 #5
Sizin gibi bizlere gelip logo ya da bizlerin üretmiş olduğu diğer ürünler hakkında bilgi isteyen üyelerimize öncelikle forumda gezmelerini öneriyorum. Ayrıca "logo yapma" programları önermeden önce...
  • Logo Nedir?
  • Amblem Nedir?
  • Type Nedir?
  • Espas Nedir?
  • Sıca ve soğuk renkler Nedir? Renklerin insan psikolojisindeki yeri nedir?

Örnek olarak vermiş olduğum temel bir kaç soruyu araştırıp cevabını bulduktan sonra bu işlerle ilgilenmelerini öneriyorum.

Yukarıda ki sorulara cevaplarınız var mı?

öncelikle ilgin için teşekkürler ederim..

ben sadece logo tasarımı yapmak istiyorum şuan profesyonel değil amatör bir biçimde kendi ihtiyaclarımı ve birilerine ufak çapta yardım etmek istiyorum.
Logo nedirde biliyorum araştırmam gerek yok Yardım Logo Tasarım!!
Sıcak soğuk renkler ise mesela sarı ile lacivert sıcak renklerdir Yardım Logo Tasarım!!
corel programım var bilgisayarımda yüklü bununla ilgili bi föyünüz var mı ufak bişiler yapmaya çalışsamm nasıl olur ?
Bu mesajdan alıntı yap
Enverim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Enverim

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 09-04-2008 #6
Güzel kardeşim sana o zaman CrelDRaW ı tavsiye ederim her şeyi özgürce yapabilicen bir yer imi veriyor sana profesyonel ve amatör çalışmaları yapabilirisin. Şimmdiden sana kolay gelsin unutmayın başlamak bitirmenin yarısıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-04-2008 #7
öncelikle ilgin için teşekkürler ederim..

ben sadece logo tasarımı yapmak istiyorum şuan profesyonel değil amatör bir biçimde kendi ihtiyaclarımı ve birilerine ufak çapta yardım etmek istiyorum.
Logo nedirde biliyorum araştırmam gerek yok Yardım Logo Tasarım!!
Sıcak soğuk renkler ise mesela sarı ile lacivert sıcak renklerdir Yardım Logo Tasarım!!
corel programım var bilgisayarımda yüklü bununla ilgili bi föyünüz var mı ufak bişiler yapmaya çalışsamm nasıl olur ?
Diğer sorduğum sorulara da cevap vermenizi isterdim. Çünkü logo diye insanların farkında olmadan bir çok hata yaptığını biz grafik tasarım ile uğraşan insanlar olarak gözlemlemekteyiz. Bir işi yapmaya başlamadan önce o iş ile ilgili tüm materyallerin elimizde bulunması gerekir. Bizlerin en iyi materyeli ise yapmak istediğimiz ürün ile ilgili tüm bilgileri bilmek ve bu bilgiler doğrulturusnda yeteneğimiz ile bilgimize şekil vermektir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 09-04-2008 #8
frehand de kullanabilirsin ama yinede corel daha ii.çok çalışman lazım çokkk.logo yapmak kolay iş değil.şimdiden kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
warwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

warwin

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-04-2008 #9
Adobe ıllustrator ve photoshop desteğiyle yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
emeldagli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emeldagli

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2008 #10
kesinlikle freehand derim.. ne coreli yaw...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
yardm, logo, tasarm