Yardım Lütfen

Logo Tasarımları - Yardım Lütfen Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim Direk konua giriorum ben bir logo yaptım 72,3 KB...Genişlik 640 Yüksekliği 480 piksel..Logo gayet hoş güzel..Bir mekan açmayı planlıorum.Bu logoyu ...

Yardım Lütfen
kick31 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kick31

Webmaster / Tekirdağ

Yardım Lütfen

Alt 25-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim Direk konua giriorum ben bir logo yaptım 72,3 KB...Genişlik 640 Yüksekliği 480 piksel..Logo gayet hoş güzel..Bir mekan açmayı planlıorum.Bu logoyu acaba 100Cm e 100 cm kadar basabilirlermi mekanın camına yapıştırma olarak koymak istersem eğer..Ama çözünürlüğü az olması kafamı karıştırıor..Böyle düşük çözünürlüklü logoları daha büyük ölçüde basabilirlermi..Anlamadığım için soruyorum.Cevaplayabilirseniz çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logonuz vektörel ise yani illustrater da yada vektörel bir programda yapılmışsa rahatlıkla istenilen boyutta basılabilir. Eğer Ps de yaptıysanız belli bir boyuttan sonra çözünürlük düşecek. ayrıca baskı için cmyk color olarak çalışmanız gerekecek

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
kick31 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kick31

Webmaster / Tekirdağ

Alt 25-12-2010 #3
Adobe Illustrator CS5 te yapılmış bir logo evet...Demek logom istediğim boyutta basılabilir..Tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap