Yardım örnekteki 3d yazıyı nasıl yapabilirim??

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Yardım örnekteki 3d yazıyı nasıl yapabilirim?? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar.. evvela örnekteki world card logosu gibi üç boyutlu bir yazıyı ptohoshopta yapılmadığını biliyorum..corelden extrude yapıp photoshopa atıyorum ama istenilen sonuç olmuyor tabiki. bunu yapmak istiyorum.hangi programlardan ...

Justinamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Justinamor

Grafiker / Burdur

Alt 25-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.. evvela örnekteki world card logosu gibi üç boyutlu bir yazıyı ptohoshopta yapılmadığını biliyorum..corelden extrude yapıp photoshopa atıyorum ama istenilen sonuç olmuyor tabiki. bunu yapmak istiyorum.hangi programlardan faydalanabilirim?illustrator vs.. kolay bi yolu varmı? bunu yapmayı çok merak ediyorum ve öğrenmeye ihtiyacım var.:crying: kimbilir belki benim gibi öğrenmek isteyen diğer üyelerde yararlanır böylelikle.. açıklamalı,örnekli olarak anlatılırsa çok memnun olurum. teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emyoluyuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emyoluyuz

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
grafiker değilim, hatta önerim komik gelecek ama tarif edeceğim şekilde ben yapabilirim. power point de 3 boyutlu yazıyı yazardım bu tarz olanı seçerdim veya tutmuyorsa bile 3 boyut ayarlarını yaparım sonra bunu resim olarak kayıt ederdim . oradan ps ye atardım dip tarafın gölgesini falan verirdim. Sakın gülmeyin ama bu şekilde de olur yani vede çok kolay olur Yardım örnekteki 3d yazıyı nasıl yapabilirim?? Muhasebecinin yapacağı grafikte bu kadar olur
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 27-06-2009 #3
ilk önce yazı yazıyoruz.. 2) text seçili halde üste resimde gösterdiğim gibi Create warped text ikonu üzerine tıklmalasınız.. 3) lazım olan şekli seçip ayralrı verdıkten sınra OK tuşu basıp menüden çıkıyoruz....

daha sonra derse dayanarak 3D büyütu verebilirsiniz.....

Photoshop Dersleri: Photoshop' ta 3d Yapımı
Bu mesajdan alıntı yap
Justinamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Justinamor

Grafiker / Burdur

Alt 29-06-2009 #4
teşekkür ederm anlatımın için, ancak istediğim kalitede bi sonuç alamadım.sanırım farklı programlardan yardım alıcam.tekrar teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
photoshop 3d yazı