YARDIM photoshop ta resim siyah beyaz yapmak

Photoshop - YARDIM photoshop ta resim siyah beyaz yapmak Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar cok acıl bı resmi siyah beyaz yapmam gerekiyor ben bulamadımda yardım edermısnız...

akrep_73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akrep_73

Öğrenci (Grafik) / Şırnak

Alt 30-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar cok acıl bı resmi siyah beyaz yapmam gerekiyor ben bulamadımda yardım edermısnız
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

neo_fb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo_fb(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ctrl+shift+u siyah beyaz yapmak istedigin yerin layer ı secili iken bu kombinasyonu uygula
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-06-2009 #3
image menüsünden mode ye tıklayın; grayscale yı seçerseniz siyah beyaz olur atacağınız resimler
Bu mesajdan alıntı yap
neo_fb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo_fb(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #4
image menüsünden mode ye tıklayın; grayscale yı seçerseniz siyah beyaz olur atacağınız resimler
bende ki photoshop turkce oldugu için menunun ingilizcesiyle ugrasamadım direk kısayolu yazım dedım... YARDIM photoshop ta resim siyah beyaz yapmak
Bu mesajdan alıntı yap
pheru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pheru

Grafiker / Ankara

Alt 01-07-2009 #5
image/Adjustment/Black&White

bunu yaparsan siyah beyazın tonlarınıda ayarlayabilirsin. eğer otomatik cevirmeden memnun kalmazsan
Bu mesajdan alıntı yap