Yardım pls küçük harfle yazı yazamıyorum

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Yardım pls küçük harfle yazı yazamıyorum Sponsorlu Bağlantılar Yardım pls küçük harfle yazı yazamıyorum yazı fontu ne olursa olsun küçük harfle yazamıyorum...

##omar## isimli Üye şimdilik offline konumundadır

##omar##

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 27-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardım pls küçük harfle yazı yazamıyorum yazı fontu ne olursa olsun küçük harfle yazamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop programındamı küçük harflerle yazamıyorsunuz? Caps Lock unuzu ve yazdığınız fontları kontrol ettiniz değil mi?Olmadı bilgisayarınızı yeniden başlatın...
Bu mesajdan alıntı yap
BuRaQ1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuRaQ1907

Webmaster / İstanbul

Alt 27-10-2009 #3
window\character i aç orda yazıyı bold italik yaptıgın yer de yan yana TT diye seçenek vardır onu kaldır.en baştaki T yi işaretle işyerindeyim resim yükleyemiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Dosya13

yardım

Alt 27-10-2009 #4
Yardım pls küçük harfle yazı yazamıyorum yazı fontu ne olursa olsun küçük harfle yazamıyorum
yardım pls değilde yardım edin lütfen gibi yazarsanız türkçemiz açısından dah iyi olur ingilizce kullanacak olsaydık help me ve kalan sorunuda ingilizce yazardık değilmi
Bu mesajdan alıntı yap
BuRaQ1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuRaQ1907

Webmaster / İstanbul

Alt 27-10-2009 #5

kırmızı kutu içine aldığım yer seçilidir sende onun seçimini kaldırırsan sorun ortadan kalkacaktır
Bu mesajdan alıntı yap