Yardım!!! Rapid sitesine brushlarımı upload ettim

Brush - Yardım!!! Rapid sitesine brushlarımı upload ettim Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu buraya açtım:sadsmile: bu bölüme brush arşivimi yüklemek istedim beceremedim.Rapid sitesine brushlarımı upload ettim ama;konu açtım linkleri bir türlü alt alta getiremedim.Forum kullanımı bölümüne sorunumu ...

titanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

titanx(46)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu buraya açtım:sadsmile: bu bölüme brush arşivimi yüklemek istedim beceremedim.Rapid sitesine brushlarımı upload ettim ama;konu açtım linkleri bir türlü alt alta getiremedim.Forum kullanımı bölümüne sorunumu yazdım.Mesaj yazdığınız kısımda gelişmiş seçeneğini kullanın denildi fakat öyle bir durum yok.Kısaca yeni konu açtığımda bir kaç satır yazıp altlarına yüklediğim linkleri sıralamak istiyorum.Ayrıntılı bir tarif hiçbir yerde bulamadım.Linkler dağınık halde çıkıyor:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 29-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Linklerinizi teker teker kopyalayıp buraya yapıştırın.Onun dışında yapacağınız bir şey yok.
Bu mesajdan alıntı yap
titanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

titanx(46)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #3
Linklerinizi teker teker kopyalayıp buraya yapıştırın.Onun dışında yapacağınız bir şey yok.
Zaten sorun orada linkleri sıralı bir şekilde dizemiyorum:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 29-08-2009 #4
ilk linki yapıştır ve enter e bas Yardım!!! Rapid sitesine brushlarımı upload ettim
alt satıra geçersin Yardım!!! Rapid sitesine brushlarımı upload ettim
Bu mesajdan alıntı yap