Yardım. Saçımdaki kırları gidermek. Bir türlü yapamadım :(

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Yardım. Saçımdaki kırları gidermek. Bir türlü yapamadım :( ...

lezgim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lezgim

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 14-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar selam. Ben aşağıdaki fotoğrafta. saçımın şakaklarından favorilere doğru inen yerdeki kır saçları "olabildiğince" normal saç rengine dönüştürmek istiyorum. Tabiki doğal görünüm görünümü çok fazla bozmadan. İnternette çok aradaım ama bunu anlatan ne resimli nede videolu bir ders bulamadım. hep saç rengi değiştirme dersleri çıkıyor ki onlarda bu beyazlar yine aynı kalıyor. yanı saçımı mavide yapsam kır saçlar o sonuçta da yine açık oluyor. yabancı dildeki aramalarım da sonuç vermedi. hep saç rengi değiştirme videosu var. bende gençleştirme diye arayayım dedim. ama nafile o zamanda hep göz altı torbaları ve kırışıkları giderme videoları çıkıyor. Bence illaki mümkündür bu olay. ve basit bir yolu da vardır. neler yapılıyor ps de bumu olmayacak diye geçiriyorum içinden. sonra istediğime benzer bir şeyin yapıldığı bir video buldum. adresi şudur arkadaşlar Darkening Gray Hair - YouTube lütfen izleyelim. Ama o videoda düşük çözünürlükte olduğu için hangi araçları kullandığını bulamadım. Yöntem o olur yada farklı bir yöntem olabilir arkadaşlar, amacım dediğim gibi resmimdeki beyaz saçların normal saç rengine döndürülmesi, bu konuda bana yardım ederseniz çok makbule geçecek. işi bilen tüm üstadlardan yardım bekliyorum. Foruma resim nasıl yüklenir emin değilim tam ekran resmimin indirme linki şudur arkadaşlar. http://img706.imageshack.us/img706/1056/img9877q.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deepfunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deepfunk

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 15-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Burn Tool ile Beyaz yerleri yakabilirsin

Böyle bişey olur: *****

FORUM KURALLARINI OKURMUSUNUZ?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2013 #3
.....amacım dediğim gibi resmimdeki beyaz saçların normal saç rengine döndürülmesi, bu konuda bana yardım ederseniz çok makbule geçecek. işi bilen tüm üstadlardan yardım bekliyorum. Foruma resim nasıl yüklenir emin değilim tam ekran resmimin indirme linki şudur arkadaşlar
Öncelikle foruma hoş geldiniz ve lütfen kayıt olurken okumanız gereken FORUM KURALLARI'nı okuyunuz.

Siz ne şekilde yapmaya çalışıyorsanız, yapmaya çalıştığınız halde ekleyin çalışmanızı ve öneriler sonrasında yapım aşamalarını öğrenerek uygulayın.

Forum içerisinde arama butonunu kullanarak benzer konuları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Burn Tool ile Beyaz yerleri yakabilirsin

Böyle bişey olur: *****

FORUM KURALLARINI OKURMUSUNUZ?

Saç Rengi Değiştirme Grafikerler.net ayrıcalığı ile:)

Adobe Photoshop Videolu Derinlemesine Profesyonel Anlatım

Photoshop ve Araçlar (Tools) Ders 1
Bu mesajdan alıntı yap